• Priključite se četverodijelnom naprednom tečaju fotografije

04.11.2017
    Foto klub Krk, od 04. do 25. studenog 2017. godine, organizira napredni tečaj fotografije koji će se na različitim krčkim lokacijama - u prirodi ili predavaonici (smještenoj u prostorijama Društvenog centra Krk) - odvijati svake subote (uglavnom) između 11.00 i 13.00 sati, uz mogućnost pomicanja termina, i to u prethodnom dogovoru sa svim polaznicima.

• Posljednji ovogodišnji ciklus besplatnog tečaja za trudnice

13.11.2017
    Posljednji ovogodišnji ciklus višednevnog tečaja pripreme trudnica za porod i roditeljsku funkciju kojeg organizira Patronažna služba Doma zdravlja Primorsko-goranske županije, Ispostava Krk, započinje 13. studenog u biblioteci Doma zdravlja Krk, na adresi Vinogradska bb u gradu Krku, s početkom u 17.30 sati.
  • Izložba MI.17 - manifestacije + nagrade + suveniri

14.11.2017
    Iza na prvi pogled kodiranog naziva MI.17 krije se inicijativa Turističke zajednice Grada Krka usmjerena na prezentiranje najznačajnijih gradskih manifestacija, nagrada i novoizabranih suvenira, pored ostalih pažnje vrijednih sadržaja. Dokumentarno-izložbeni projekt MI.17 tako predstavlja svojevrsnu valorizaciju odrađenog koja posjetiteljima, ponajviše djelatnicima u turizmu, pomaže u cjelovitijem sagledavanju i promišljanju grada kao atraktivne turističke destinacije koja svojim gostima, ali i lokalnom stanovništvu, nudi širok spektar događanja namijenjenih različitim generacijama i afinitetima.

• Radionica: Sustav oporezivanja OPG-ova

17.11.2017
    LAG Kvarnerski otoci i Hrvatska zajednica računovođa i financijskih djelatnika organiziraju besplatnu radionicu na temu Sustav oporezivanja OPG-ova koja će se 17. studenog 2017. godine, s početkom u 16.00 sati, pod vodstvom Miljenke Cutvarić, održati u Društvenom centru Krk.
  • 7. sjednica Skupštine Turističke zajednice Grada Krka

21.11.2017
    7. sjednica Skupštine Turističke zajednice Grada Krka održat će se u utorak, 21. studenog 2017. godine, u Konobi Galija u gradu Krku, s početkom u 10.00 sati.

02. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Marinko Pavlić, održat će se u utorak, 11. srpnja 2017. godine, u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 20.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika sa (01.) konstituirajuće sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane 07. lipnja 2017. godine.

Materijal preuzmite: ovdje.

02. Prijedlog Odluke o provođenju postupka stavljanja izvan snage Detaljnog plana uređenja Zona 26 u gradu Krku.

Materijal preuzmite: ovdje.

03. Prijedlog Odluke o raspoređivanju sredstava za financiranje političkih stranaka i kandidacijskih lista grupe birača zastupljenih u Gradskom vijeću  Grada Krka.

Materijal preuzmite: ovdje.

04. Prijedlog Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o naknadama troškova za rad članova Gradskog vijeća, članova Poglavarstva i njihovih radnih tijela.

Materijal preuzmite: ovdje.

05. Prijedlog Odluke o davanju suglasnosti za zaduživanje TD Vecla d.o.o. Krk kod Zagrebačke banke d.d.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

Materijal preuzmite ovdje: 1, 2, 3.

06. Prijedlozi Odluka o izboru članova Odbora Gradskog vijeća i to:

• Odbora za razvoj, prostorno planiranje i zaštitu okoliša;

• Odbora za proračun i financije;

• Odbor za statutarno-pravna pitanja;

• Odbora poduzetništvo i obrtništvo;

• Odbora za komunalno gospodarstvo;

• Odbora za turizam;

• Odbora za poljoprivredu;

• Odbora za međugradsku i međunarodnu suradnju;

• Odbora za razvoj mjesne samouprave;

• Odbora za društvene djelatnosti;

• Odbora za ravnopravnost spolova.

Predlagatelj: Odbor za izbor, imenovanja i razrješenja.

Materijal preuzmite: ovdje.

07. Prijedlog Zaključka o davanju prethodne suglasnosti na Prijedlog Izmjena i dopuna Statuta Dječjeg vrtića Katarina Frankopan Krk.

Predlagatelji: Upravno vijeće Ustanove i Gradonačelnik.

Materijal preuzmite: ovdje.

08. Prijedlog Zaključka o davanju prethodne suglasnosti na Prijedlog  Izmjena i dopuna Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Katarina Frankopan Krk.

Predlagatelji: Upravno vijeće Ustanove i Gradonačelnik.

Materijal preuzmite: ovdje.

09. Prijedlog Zaključka o utvrđivanju mrtvozornika na području Grada Krka.

Predlagatelji: Gradonačelnik i Odbor za izbor, imenovanja i razrješenja.

10. Pitanja i odgovori.