• Krk Food Fest: Dani šurlica i šparoga

08.04.2017
    Između 07. i 30. travnja 2017. godine duž otoka Krka - koji se obzirom na obilje domaćih namirnica smatra oazom autohtone gastronomije, možete krenuti na pravu gastro-turneju koja je dijelom prve proljetne etape Krk Food Festa, manifestacije namijenjene ljubiteljima kvalitetne hrane i jedinstvenih iskustava!

• Radionica: Definiranje utjecaja medija na samopercepciju mladih žena

27.04.2017
    Mjesec ženskog aktivizma predstavlja projekt riječke Udruge PaRiter, kojem je cilj povezivanje i osnaživanje žena svih generacija na području Primorsko-goranske županije, i to edukacijom o ženskim pravima, rodnoj ravnopravnosti i aktivističkom djelovanju, a ujedno i stvaranjem baze za njihovo umrežavanje i suradnju.
  • Proslava Dana Osnovne škole Fran Krsto Frankopan

28.04.2017
    Proslava Dana Osnovne škole Fran Krsto Frankopan održat će se 28. travnja 2017. godine u prostorijama škole, s početkom u 10.00 sati.

• Prvomajski inkubator uskoro donosi seriju koncerata i skupnu tematsku izložbu

29.04.2017
    Ovogodišnje, jedanaesto izdanje Prvomajskog inkubatora, svojevrsnim zagrijavanjem, započelo je već 14. travnja, a (po)trajat će sve do 18. svibnja. Ovaj festival, čiju je organizaciju vodi Udruga Kreativni Krk, kao i dosad, nudit će mnoge žanrovski različite glazbene sadržaje, dopunjene međunarodnom, skupnom izložbom na temu Masovni turizam.

24. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva predsjednik Marinko Pavlić, održat će se u četvrtak, 16. ožujka 2017. godine, u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 18.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika sa 23. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane 20. prosinca 2016. godine.

Materijal preuzmite: ovdje.

02. Izvješće o izvršenju godišnjeg Programa održavanja komunalne infrastrukture za 2016. godinu.

Materijal preuzmite: ovdje.

03. Izvješće o izvršenju Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture u 2016. godini.

Materijal preuzmite: ovdje.

04. Izvješće o provedenoj stručnoj analizi zaprimljenih inicijativa u svrhu utvrđivanja osnovanosti pokretanja postupka za izradu i donošenje, odnosno izmjenu i dopunu prostorno planske dokumentacije za 2016. godinu.

Materijal preuzmite: ovdje.

05. Izvještaj o radu Gradonačelnika Grada Krka za razdoblje od 01. srpnja do 31. prosinca 2016. godine.

Materijal preuzmite: ovdje.

06. Prijedlog Odluke o prihvaćanju projekta Projekt prikupljanja, odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda otoka Krka.

Materijal preuzmite: ovdje.

07. Prijedlog Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o izvršavanju Proračuna Grada Krka za 2017. godinu.

Materijal preuzmite: ovdje.

08. Prijedlog Odluke o davanju suglasnosti i jamstva za zaduživanje Ponikve voda d.o.o. Krk za financiranje projekta Projekt prikupljanja, odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda otoka Krka.

Materijal preuzmite: ovdje.

09. Prijedlog Odluke o komunalnim djelatnostima Grada Krka.

Materijal preuzmite: ovdje.

10. Prijedlog Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o komunalnom redu.

Materijal preuzmite: ovdje.

11. Prijedlog Odluke o određivanju prijevoza pokojnika i pogrebničkih usluga koji se financiraju iz Proračuna Grada Krka.

Materijal preuzmite: ovdje.

12. Prijedlog Odluke o suglasnosti za provedbu ulaganja na području Grada Krka za projekt Rekonstrukcija građevine u Krku i prenamjena u Multimedijalni kulturni centar.

Materijal preuzmite: ovdje.

13. Prijedlog Odluke o suglasnosti za provedbu ulaganja na području Grada Krka za projekt Izgradnja zgrade Jedriličarskog kluba Plav.

Materijal preuzmite: ovdje.

14. Prijedlog Odluke o ukidanju statusa javnog dobra / z.č. 1394/43 k.o. Krk (k.č. 3280/2 k.o. Krk - grad), površine 71 m2, upisana u zemljišnoj knjizi Općinskog suda u Rijeci, Stalna služba u Krku, u z.k.ul. 7528, kao javno dobro u općoj uporabi i neotuđivo vlasništvo Grada Krka/.

Materijal preuzmite: ovdje.

15. Prijedlog Odluke o usvajanju/donošenju Revizije procjene ugroženosti od požara i tehnoloških eksplozija Grada Krka i Plana zaštite od požara Grada Krka.

16. Pitanja i odgovori.

Dopuna:

17. Prijedlog Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o komunalnom doprinosu.