• Pozdrav ljetu uz koncert Marka Tolje

30.06.2017
    Koncertni program Pozdrav ljetu, kojim Krčani zajedno s gostima simbolički dočekuju ulazak u samu špicu sezone održat će se u petak, 30. lipnja 2017. godine, na Krčkoj rivi, s početkom u 21.00 sat. Sve pritom okupljene sigurno će, uz bogatu gastro ponudu, oraspoložiti i koncert jednog od naših najcjenjenijih izvođača mlađe generacije Marka Tolje, kojem će, u svojevrsnoj uvertiri, prethoditi nastup Klape Kaštadi. Program organizira Turistička zajednica Grada Krka, a ulaznica se ne naplaćuje.
  • Krčka regata

01.07.2017
    U organizaciji Jedriličarskog kluba Plav, Krčka regata za klase Optimist, Laser 4.7 i Laser Radial odvijat će se 01. i 02. srpnja 2017. godine, u akvatoriju Krčkog zaljeva.
  • Pinezići: 29. Susret sopaca i folklora otoka Krka

01.07.2017
    U organizaciji Udruge sopaca otoka Krka, 29. Susret sopaca i folklora otoka Krka, održat će se 01. srpnja 2017. godine u Gostionici Sopele u Pinezićima, s početkom u 19.00 sati. Pored natjecanja mladih pučkih kantura (pjevača) i sopaca (svirača sopela), sve posjetitelje ove tradicionalne smotre očekuje nastup folklornih društava Kornić i Ivan Fonović Zlatela iz Kršana.

• 61. Ljetne priredbe: Sadržajan program jednog od najstarijih istočnojadranskih festivala

10.07.2017
    Već 61 godinu grad Krk je domaćin Ljetnih priredbi, jednog od festivala s najdužom tradicijom na istočnojadranskoj obali koji se kvalitetnim kulturnim sadržajima i autentičnim lokacijama promakao u naš prepoznatljiv kulturno-turistički proizvod.

• 61. Ljetne priredbe: Drama Pluća, Teatar Exit i Gradsko kazalište Sisak

10.07.2017
    U ovogodišnje, 61. Ljetne priredbe, kao svojevrsni  pretprogram, 10. srpnja 2017. godine, na Sceni Zidine (Trg krčkih glagoljaša) s početkom u 21.30 sati, uvest će nagrađivana Drama Pluća, nastala u (ko)produkciji Teatra Exit i Gradskog kazališta Sisak, a čiju režiju potpisuje Aida Bukvić.

• 61. Ljetne priredbe: Predstava za djecu Gospođica Neću, Scena Gorica

11.07.2017
    Prvi ovogodišnji program namijenjen najmlađim posjetiteljima Ljetnih priredbi, točnije predstava Gospođica Neću kreirana u produkciji Scene Gorica, održat će se 11. srpnja 2017. godine, na Sceni Zidine (Trg krčkih glagoljaša), s početkom u 21.00 sat.
  • Otvorenje 61. Ljetnih priredbi: Zagrebački solisti s Nikolom Fabijanićem

14.07.2017
    Svečanost otvorenja 61. Ljetnih priredbi odigrat će se, 14. srpnja 2017. godine, na Sceni Zidine (Trg krčkih glagoljaša), s početkom u 21.30 sati, što znači da u glazbeni dio ovogodišnjeg festivala uvode Zagrebački solisti kojima će se u koncertiranju pridružiti (sopran) saksofonist Nikola Fabijanić.

24. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva predsjednik Marinko Pavlić, održat će se u četvrtak, 16. ožujka 2017. godine, u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 18.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika sa 23. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane 20. prosinca 2016. godine.

Materijal preuzmite: ovdje.

02. Izvješće o izvršenju godišnjeg Programa održavanja komunalne infrastrukture za 2016. godinu.

Materijal preuzmite: ovdje.

03. Izvješće o izvršenju Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture u 2016. godini.

Materijal preuzmite: ovdje.

04. Izvješće o provedenoj stručnoj analizi zaprimljenih inicijativa u svrhu utvrđivanja osnovanosti pokretanja postupka za izradu i donošenje, odnosno izmjenu i dopunu prostorno planske dokumentacije za 2016. godinu.

Materijal preuzmite: ovdje.

05. Izvještaj o radu Gradonačelnika Grada Krka za razdoblje od 01. srpnja do 31. prosinca 2016. godine.

Materijal preuzmite: ovdje.

06. Prijedlog Odluke o prihvaćanju projekta Projekt prikupljanja, odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda otoka Krka.

Materijal preuzmite: ovdje.

07. Prijedlog Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o izvršavanju Proračuna Grada Krka za 2017. godinu.

Materijal preuzmite: ovdje.

08. Prijedlog Odluke o davanju suglasnosti i jamstva za zaduživanje Ponikve voda d.o.o. Krk za financiranje projekta Projekt prikupljanja, odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda otoka Krka.

Materijal preuzmite: ovdje.

09. Prijedlog Odluke o komunalnim djelatnostima Grada Krka.

Materijal preuzmite: ovdje.

10. Prijedlog Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o komunalnom redu.

Materijal preuzmite: ovdje.

11. Prijedlog Odluke o određivanju prijevoza pokojnika i pogrebničkih usluga koji se financiraju iz Proračuna Grada Krka.

Materijal preuzmite: ovdje.

12. Prijedlog Odluke o suglasnosti za provedbu ulaganja na području Grada Krka za projekt Rekonstrukcija građevine u Krku i prenamjena u Multimedijalni kulturni centar.

Materijal preuzmite: ovdje.

13. Prijedlog Odluke o suglasnosti za provedbu ulaganja na području Grada Krka za projekt Izgradnja zgrade Jedriličarskog kluba Plav.

Materijal preuzmite: ovdje.

14. Prijedlog Odluke o ukidanju statusa javnog dobra / z.č. 1394/43 k.o. Krk (k.č. 3280/2 k.o. Krk - grad), površine 71 m2, upisana u zemljišnoj knjizi Općinskog suda u Rijeci, Stalna služba u Krku, u z.k.ul. 7528, kao javno dobro u općoj uporabi i neotuđivo vlasništvo Grada Krka/.

Materijal preuzmite: ovdje.

15. Prijedlog Odluke o usvajanju/donošenju Revizije procjene ugroženosti od požara i tehnoloških eksplozija Grada Krka i Plana zaštite od požara Grada Krka.

16. Pitanja i odgovori.

Dopuna:

17. Prijedlog Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o komunalnom doprinosu.