Temeljem Zakona o prostornom uređenju, Odluke o izradi II. Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja UPU 1-Krk (NA1, R11, R38, R310, R311) i Zaključka gradonačelnika, objavljuje se Javna rasprava o Prijedlogu II. Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja UPU 1-Krk (NA1, R11, R38, R310, R311).

1. Javna rasprava i javni uvid u Prijedlog II. Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja UPU 1-Krk (NA1, R11, R38, R310, R311) započinje 02. veljače i završava 09. veljače 2017. godine (osam dana).

2. Javni uvid u Prijedlog prostornog plana iz točke 1. za vrijeme trajanja Javne rasprave svi zainteresirani mogu obaviti u Velikoj vijećnici Grada Krka, Trg bana J. Jelačića 2, u gradu Krku, i to radnim danima od 09.00 do 11.30 sati.

3. Javno izlaganje radi obrazloženja rješenja, smjernica i mjera Prijedloga prostornog plana iz točke 1. održat će se 03. veljače 2017. godine u Maloj vijećnici Grada Krka, s početkom u 12.00 sati.

4. Prijedlozi, primjedbe i pisana očitovanja vezani uz Prijedlog plana mogu se za vrijeme trajanja Javne rasprave:

• u pisanom obliku predati u Pisarnici Grada Krka ili dostaviti poštom na adresu: Grad Krk, Trg bana J. Jelačića 2, 51500 Krk;
  • upisati u knjigu primjedbi i prijedloga koja će se nalaziti u Gradu Krku.

5. Prijedlozi i primjedbe koji nisu dostavljeni u roku, nisu čitljivo napisani ili nisu potpisani imenom i prezimenom uz adresu podnositelja, neće se uzeti u obzir u pripremi Izvješća o javnoj raspravi.

Sva dokumentacija vezana uz Javnu raspravu dostupna je: ovdje.