Lovrata priredila klupsko prvenstvo u sportskom ribolovu

Športsko ribolovno društvo Lovrata održalo je klupsko prvenstvo u udičarenju iz usidrene brodice te s obale za seniore, seniorke, mlađe seniore U-21 i juniore U-16. Po vrlo teškim uvjetima sportski ribiči nisu se dali omesti, uspjevši po jakoj buri privesti natjecanje kraju.

Kod seniora iskusni Mićo Rakić pomeo je konkurenciju te s 32 ribe teške 2360 grama uvjerljivo osvojivši prvo mjesto. Drugu je poziciju zauzeo Milivoj Jurić s 1648 grama ribe, a treću Marko Pavičić s 1612 grama.
Kod seniorki po prvi puta zlatnim je odličjem okićena Ljiljana Rumora, koja je uspjela uhvatiti ribu tešku 120 grama, te pobijediti favoritkinju Gordanu Pavletić.
Kod mlađih seniora prvo mjesto osvojio je Dominik Leskošek s ulovljene 24 ribe ukupne težine 2656 grama, dok je drugo mjesto pripalo Dorijanu Janešu s ulovljenih 2350 grama.
Kod najmlađih u kategoriji U-16 nije bilo iznenađenja. Prvakom kluba proglašen je Frane Tomljenović s 11 riba, težine 1136 grama. Drugi je Dino Janeš s 8 riba ukupne težine 606 grama, a treći debitant Luka Šamanić s ulovljenih 436 grama ribe.

Rezultati:

U-16: 1. Frane Tomljenović 1136, 2. Dino Janeš 606, 3. Luka Šamanić 436, 4. Matija Manestar 378.

U-21: 1. Dominik Leskošek 2656, 2. Dorijan janeš 2350.

Seniorke: 1. Ljiljana Rumora 120, 2. Gordana Pavletić.

Seniori: 1. Mićo Rakić 2360, 2. Milivoj Jurić 1648, 3. Marko Pavičić 1612, 4. Damir Dika 1226, 5. Tonči Babić 778, 6. Zdravko Prebeg 654, 7. Pino Bačić 588, 8. Branko Lončarević 394, 9. Josip Dundović 180.