Najave

  • Priključite se četverodijelnom naprednom tečaju fotografije

    04.11.2017
    Foto klub Krk, od 04. do 25. studenog 2017. godine, organizira napredni tečaj fotografije koji će se na različitim krčkim lokacijama - u prirodi ili predavaonici (smještenoj u prostorijama Društvenog centra Krk) - odvijati svake subote (uglavnom) između 11.00 i 13.00 sati, uz mogućnost pomicanja termina, i to u prethodnom dogovoru sa svim polaznicima.
     
  • Posljednji ovogodišnji ciklus besplatnog tečaja za trudnice

    13.11.2017
    Posljednji ovogodišnji ciklus višednevnog tečaja pripreme trudnica za porod i roditeljsku funkciju kojeg organizira Patronažna služba Doma zdravlja Primorsko-goranske županije, Ispostava Krk, započinje 13. studenog u biblioteci Doma zdravlja Krk, na adresi Vinogradska bb u gradu Krku, s početkom u 17.30 sati.
  • Pripremate li se za druženje sa sv. Nikolom?

    30.11.2017
    Ni ove godine, mališanima omiljen svetac neće zaobići grad Krk. Zanimljiv program u čast poznatog zaštitnika djece, pomoraca i putnika započinje već 30. studenog i traje sve do 06. prosinca.
     

Radna tijela

Radna tijela (komisije i stalni odbori) Gradskog vijeća su:

01. Odbor za izbor, imenovanja i razrješenja Franjo Volarić
Danijel Brozić
Berislav Manestar
     
02.  Odbora za razvoj, prostorno planiranje i zaštitu okoliša   Nikša Franov
Siniša Patrk
Anto Čabraja
     
03. Odbora za proračun i financije Ivan Jurešić
Damir Kremenić
David Mrakovčić
     
04. Odbora za statutarno-pravna pitanja Arijana Staničić
Darko Fanuko
Nives Karavaić
     
05. Odbora za poduzetništvo i obrtništvo Dean Kinkela
Ivan Mršić
Tomislav Cimerman
     
06. Odbora za komunalno gospodarstvo Danijel Pavlović
Katharina Žic
Goran Marević
     
07. Odbora za turizam Anton Žužić
Ines Balorda
Goran Stanić
     
08. Odbora za poljoprivredu Vilim Papa
Darinka Brusić
Vlatko Milohnić
     
09. Odbora za međugradsku i međunarodnu suradnju Tomislav Stašić
Damir Balenović
Ivica Brusić
     
10. Odbora za razvoj mjesne samouprave David Mrakovčić
Danijel Milohnić
Grgo Čabraja
     
11. Odbora za društvene djelatnosti Serđo Samblić
Marinko Pavlić
Miranda Šebelja
Ružica Maraković
Jovana Čutul
     
12. Odbora za ravnopravnost spolova Ivana Purić
Tina Karabaić Mrakovčić
Dajana Baković
Vesna Pajalić
Nada Lužina

Radna tijela (komisije i stalni odbori) osnovani su Poslovnikom Gradskog vijeća [.pdf].