• Priključite se četverodijelnom naprednom tečaju fotografije

04.11.2017
    Foto klub Krk, od 04. do 25. studenog 2017. godine, organizira napredni tečaj fotografije koji će se na različitim krčkim lokacijama - u prirodi ili predavaonici (smještenoj u prostorijama Društvenog centra Krk) - odvijati svake subote (uglavnom) između 11.00 i 13.00 sati, uz mogućnost pomicanja termina, i to u prethodnom dogovoru sa svim polaznicima.

• Posljednji ovogodišnji ciklus besplatnog tečaja za trudnice

13.11.2017
    Posljednji ovogodišnji ciklus višednevnog tečaja pripreme trudnica za porod i roditeljsku funkciju kojeg organizira Patronažna služba Doma zdravlja Primorsko-goranske županije, Ispostava Krk, započinje 13. studenog u biblioteci Doma zdravlja Krk, na adresi Vinogradska bb u gradu Krku, s početkom u 17.30 sati.
  • Izložba MI.17 - manifestacije + nagrade + suveniri

14.11.2017
    Iza na prvi pogled kodiranog naziva MI.17 krije se inicijativa Turističke zajednice Grada Krka usmjerena na prezentiranje najznačajnijih gradskih manifestacija, nagrada i novoizabranih suvenira, pored ostalih pažnje vrijednih sadržaja. Dokumentarno-izložbeni projekt MI.17 tako predstavlja svojevrsnu valorizaciju odrađenog koja posjetiteljima, ponajviše djelatnicima u turizmu, pomaže u cjelovitijem sagledavanju i promišljanju grada kao atraktivne turističke destinacije koja svojim gostima, ali i lokalnom stanovništvu, nudi širok spektar događanja namijenjenih različitim generacijama i afinitetima.

• Radionica: Sustav oporezivanja OPG-ova

17.11.2017
    LAG Kvarnerski otoci i Hrvatska zajednica računovođa i financijskih djelatnika organiziraju besplatnu radionicu na temu Sustav oporezivanja OPG-ova koja će se 17. studenog 2017. godine, s početkom u 16.00 sati, pod vodstvom Miljenke Cutvarić, održati u Društvenom centru Krk.
  • 7. sjednica Skupštine Turističke zajednice Grada Krka

21.11.2017
    7. sjednica Skupštine Turističke zajednice Grada Krka održat će se u utorak, 21. studenog 2017. godine, u Konobi Galija u gradu Krku, s početkom u 10.00 sati.

12. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Josip Staničić, održati će se 10. ožujka 2011. (četvrtak) u Velikoj vijećnici Grada Krka s početkom u 18.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika s 11. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka održane 21. prosinca 2010. godine.

02. Izvješće o stanju sigurnosti na području Grada Krka za 2010. godinu.

Podnositelj Izvješća: PPK, načelnik - Ivan Katalinić.

03. Izvješće godišnjeg Programa održavanja komunalne infrastrukture za 2010. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

04. Izvješće godišnjeg Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture za 2010. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

05. Izvješće godišnjeg Plana gradnje komunalnih vodnih građevina za 2010. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

06. Prijedlog Odluke o izradi ciljanih Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja naselja Krk.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

07. Prijedlog Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o komunalnim djelatnostima.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

08. Prijedlog Odluke o povjeravanju komunalnih poslova održavanja površina zelenila na području Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

09. Prijedlog Odluke o povjeravanju komunalnih poslova održavanja zelenila na području Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

10. Prijedlog odluke o izmjeni Odluke o vremenu izvođenja građevinskih radova na području Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

11. Prijedlog Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o davanju u zakup poslovnog prostora.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

12. Prijedlozi Odluka o razrješenju i izboru članova Odbora Gradskog vijeća, i to:

a) Prijedlog Odluke o razrješenju i izboru člana Odbora za komunalno gospodarstvo,

b) Prijedlog Odluke o razrješenju i izboru člana Odbora za proračun i financije,

c) Prijedlog Odluke o razrješenju i izboru člana Odbora za društvene djelatnosti,

d) Prijedlog Odluke o razrješenju i izboru člana Odbora za ravnopravnost spolova.

e) Predlagatelj: Odbor za izbor imenovanja i razrješenja.

13. Prijedlog Odluke o imenovanju ravnateljice Centra za kulturu Grada Krka.

Predlagatelj: Natječajno povjerenstvo za izbor ravnatelja i Odbor za izbor, imenovanja i razrješenja.

14. Pitanja i odgovori.