• Priključite se četverodijelnom naprednom tečaju fotografije

04.11.2017
    Foto klub Krk, od 04. do 25. studenog 2017. godine, organizira napredni tečaj fotografije koji će se na različitim krčkim lokacijama - u prirodi ili predavaonici (smještenoj u prostorijama Društvenog centra Krk) - odvijati svake subote (uglavnom) između 11.00 i 13.00 sati, uz mogućnost pomicanja termina, i to u prethodnom dogovoru sa svim polaznicima.

• Posljednji ovogodišnji ciklus besplatnog tečaja za trudnice

13.11.2017
    Posljednji ovogodišnji ciklus višednevnog tečaja pripreme trudnica za porod i roditeljsku funkciju kojeg organizira Patronažna služba Doma zdravlja Primorsko-goranske županije, Ispostava Krk, započinje 13. studenog u biblioteci Doma zdravlja Krk, na adresi Vinogradska bb u gradu Krku, s početkom u 17.30 sati.
  • Izložba MI.17 - manifestacije + nagrade + suveniri

14.11.2017
    Iza na prvi pogled kodiranog naziva MI.17 krije se inicijativa Turističke zajednice Grada Krka usmjerena na prezentiranje najznačajnijih gradskih manifestacija, nagrada i novoizabranih suvenira, pored ostalih pažnje vrijednih sadržaja. Dokumentarno-izložbeni projekt MI.17 tako predstavlja svojevrsnu valorizaciju odrađenog koja posjetiteljima, ponajviše djelatnicima u turizmu, pomaže u cjelovitijem sagledavanju i promišljanju grada kao atraktivne turističke destinacije koja svojim gostima, ali i lokalnom stanovništvu, nudi širok spektar događanja namijenjenih različitim generacijama i afinitetima.

• Radionica: Sustav oporezivanja OPG-ova

17.11.2017
    LAG Kvarnerski otoci i Hrvatska zajednica računovođa i financijskih djelatnika organiziraju besplatnu radionicu na temu Sustav oporezivanja OPG-ova koja će se 17. studenog 2017. godine, s početkom u 16.00 sati, pod vodstvom Miljenke Cutvarić, održati u Društvenom centru Krk.
  • 7. sjednica Skupštine Turističke zajednice Grada Krka

21.11.2017
    7. sjednica Skupštine Turističke zajednice Grada Krka održat će se u utorak, 21. studenog 2017. godine, u Konobi Galija u gradu Krku, s početkom u 10.00 sati.

13. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Josip Staničić, održati će se 25. svibnja 2011. (srijeda) u Velikoj vijećnici Grada Krka s početkom u 19.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika sa 12. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane 10. ožujka 2011. godine.

02. Prijedlog Godišnjeg obračuna Proračuna Grada Krka za 2010. godinu s prilozima:

a) Knjiga izdanih računa 2010. godine;

b) Prihodi i rashodi proračunskih korisnika za razdoblje od 01. 01. do 31. 12. 2010. godine;

c) Izvješće o prihodima i rashodima od 01. 01. do 31. 12. 2010. godine, HBOR - sredstva poreza na dohodak za razvoj otoka;

d) Izvod iz knjige javnog duga za 2010. godinu;

e) Izvješće tekuće proračunske rezerve.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

03. Prijedlog Odluke o raspodjeli viška prihoda 2010. godine.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

04. Izvješće o radu za razdoblje od 01. 07. do 31. 12. 2010. godine.

Podnositelj Izvješće: Gradonačelnik.

05. Izvješće o izvršenju Plana gospodarenja otpadom Grada Krka za 2010. godinu.

Podnositelj Izvješće: Gradonačelnik.

06. Prijedlog Odluke o izboru osobe za izvođenje radova na održavanju nerazvrstanih cesta i obnovi vodoravne prometne signalizacije na području Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

07. Prijedlozi Odluka o prodaji zemljišta u vlasništvu Grada Krka, i to:

a) Prijedlog Odluke o prodaji zemljišta (5/7 dijela k.č. 3840/4 (5/7 dijela z.č. 1560/4) k.o. grad Krk, koji suvlasnički ima površinu od 438 m2, u naravi neizgrađeno građevinsko zemljište u gradu Krku, koje se nalazi na području obuhvata DPU Pahlić - Marušić);

b) Prijedlog Odluke o prodaji zemljišta (z.č. 1527/6 površine 410m2 i z.č. 1481/84 površine 197 m2, obje k.o. Kornić, u naravi neizgrađeno građevinsko zemljište u naselju Kornić).

Predlagatelj: Gradonačelnik.

08. Prijedlozi mjera na provođenju sustava zaštite i spašavanja:

Analiza stanja sustava zaštite i spašavanja na području Grada Krka za 2010. godinu;

Prijedlog Smjernica za organizaciju i razvoj sustava zaštite i spašavanja na području Grada Krka u 2011. godini.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

09. Prijedlog Programa rada Centra za kulturu Grada Krka za 2011. godinu.

Predlagateljica: Ravnateljica Centra za kulturu Grada Krka.

10. Prijedlog Odluke o ostvarivanju ciljeva Europske unije u području zaštite okoliša i štedljive potrošnje energije.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

11. Prijedlog Pravilnika o ocjenjivanju službenika i namještenika Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

12. Prijedlog Zaključka o prihvaćanju - davanju prethodne suglasnosti na Prijedlog Sporazuma o izradi baze prostornih i neprostornih podataka otoka Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik i TKD Ponikve d.o.o.

13. Pitanja i odgovori.