• Vama glumimo! - nova sezona kazališnih programa za djecu i odrasle

20.01.2017
    Krčki Centar za kulturu, od siječnja 2017. godine, iznova započinje s realizacijom projekta Vama glumimo! kojim će biti obuhvaćeni kazališni programi za djecu i odrasle, a odvijat će se sve do travnja, i to trećeg petka i subote u mjesecu, s time da je petak rezerviran za gostovanja predstava namijenjenih odraslima, dok je subota posvećena djeci.

• Proglašenje najboljih otočnih sportaša i sportskih ekipa u 2016. godini

30.03.2017
    Svečanost proglašenja najboljih otočnih sportaša i sportskih ekipa u 2016. godini održat će se u četvrtak, 30. ožujka 2017. godine, u prostoru Osnovne škole Fran Krsto Frankopan - Matične škole Krk, s početkom u 19.00 sati, a nakon protokolarnog dijela sve ondje okupljene očekuje i zakuska.

• Svjetski dan zdravlja: akcija besplatnog mjerenja tlaka i šećera u krvi

05.04.2017
    Povodom Svjetskog dana zdravlja, Gradsko društvo Crvenog križa Krk, 05. travnja 2017. godine, na Veloj placi u gradu Krku, između 09.00 i 11.30 sati, organizira akciju besplatnog mjerenja tlaka i šećera u krvi.
  • Program edukacije mladih o dobrovoljnom darivanju krvi

06.04.2017
    Na inicijativu Gradskog društva Crvenog križa Krk, program edukacije mladih o dobrovoljnom darivanju krvi održat će se 06. travnja 2017. godine u prostoru Srednje škole Hrvatski kralj Zvonimir, s početkom u 13.15 sati.
  • Proljetna akcija dobrovoljnog darivanja krvi

10.04.2017
    Proljetna akcija dobrovoljnog darivanja krvi u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Krk održati će se 10. travnja 2017. godine u prostorijama krčkog Doma zdravlja, između 08.00 i 14.00 sati.
  • Krk Food Fest: Dani šurlica i šparoga

08.04.2017
    Između 07. i 30. travnja 2017. godine duž otoka Krka - koji se obzirom na obilje domaćih namirnica smatra oazom autohtone gastronomije, možete krenuti na pravu gastro-turneju koja je dijelom prve proljetne etape Krk Food Festa, manifestacije namijenjene ljubiteljima kvalitetne hrane i jedinstvenih iskustava!

• Otvorenje izložbe Kahnweiler & Picasso Muzeja Kahnweilerhaus iz Rockenhausena

08.04.2017
    Otvorenje gostujuće izložbe Muzeja Kahnweilerhaus iz Rockenhausena (Njemačka), pod nazivom Kahnweiler & Picasso, održat će se u subotu, 08. travnja 2017. godine, u Galeriji Decumanus, s početkom u 20.30 sati. Autorica izložbe je Luise Busch, kustosica tamošnjeg muzeja, dok organizaciju potpisuje krčki Centar za kulturu.

18. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Josip Staničić, održati će se 21. prosinca 2011. (srijeda) u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 17.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika sa 17. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka održane 07. prosinca 2011. godine.

02.

a) Prijedlog Proračuna Grada Krka za 2012. godinu;

b) Projekcije Proračuna za razdoblje 2013. - 2014. godine;

c) Prijedlog Plana razvojnih programa Grada Krka za razdoblje 2012. - 2014. godine;

d) Prijedozi Programa javnih potreba u društvenim djelatnostima i to:

Prijedlog programa javnih potreba u sportu Grada Krka za 2012. godinu,

Prijedlog programa javnih potreba u kulturi Grada Krka za 2012. godinu,

Prijedlog programa javnih potreba u tehničkoj kulturi Grada Krka za 2012. godinu,

Prijedlog programa javnih potreba u poljoprivredi Grada Krka za 2012. godinu,

Prijedlog programa građanskih inicijativa Grada Krka za 2012. godinu,

Prijedlog programa za socijalno-humanitarne udruge, klubove, društva i ustanove Grad Krka za 2012. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

03. Prijedlog Odluke o izvršavanju Proračuna Grada Krka za 2012. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

04. Prijedlog Programa održavanja komunalne infrastrukture u 2012. godini.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

05. Prijedlog Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture za 2012. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

06. Prijedlog Plana gradnje komunalnih vodnih građevina za 2012. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

07. Prijedlozi Planova davanja koncesija:

a) Prijedlog Plana davanja koncesiju za 2012. godinu;

b) Prjedlog srednjoročnog (trogodišnjeg) Plana davanja koncesija za razdoblje 2012. - 2014. godine.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

08. Prijedlog Odluke o priključenju građevina i drugih nekretnina na komunalne vodne građevine.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

09. Prijedlog Odluke o uvjetima i načinu držanja kućnih ljubimaca i načinu postupanja s napuštenim izgubljenim životinjama.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

10. Prijedlog Odluke o prodaji zemljišta.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

11. Prijedlog Odluke o zamjeni zemljišta.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

12. Prijedlog Odluke o usvajanju Procjene ugroženosti stanovništva, materijalnih i kulturnih dobara, te okoliša od katastrofa i velikih nesreća, kao i Plana zaštite i spašavanja:

a) Prijedlog Procjene ugroženosti stanovništva, materijalnih i kulturnih dobara, te okoliša od katastrofa i velikih nesreća za područje Grada Krka;

b) Prijedlog Plana zaštite i spašavanja Grada Krka;

c) Prijedlog Plana civilne zaštite Grada Krka.

13. Pitanja i odgovori.