• Vama glumimo! - nova sezona kazališnih programa za djecu i odrasle

20.01.2017
    Krčki Centar za kulturu, od siječnja 2017. godine, iznova započinje s realizacijom projekta Vama glumimo! kojim će biti obuhvaćeni kazališni programi za djecu i odrasle, a odvijat će se sve do travnja, i to trećeg petka i subote u mjesecu, s time da je petak rezerviran za gostovanja predstava namijenjenih odraslima, dok je subota posvećena djeci.

• Proglašenje najboljih otočnih sportaša i sportskih ekipa u 2016. godini

30.03.2017
    Svečanost proglašenja najboljih otočnih sportaša i sportskih ekipa u 2016. godini održat će se u četvrtak, 30. ožujka 2017. godine, u prostoru Osnovne škole Fran Krsto Frankopan - Matične škole Krk, s početkom u 19.00 sati, a nakon protokolarnog dijela sve ondje okupljene očekuje i zakuska.

• Svjetski dan zdravlja: akcija besplatnog mjerenja tlaka i šećera u krvi

05.04.2017
    Povodom Svjetskog dana zdravlja, Gradsko društvo Crvenog križa Krk, 05. travnja 2017. godine, na Veloj placi u gradu Krku, između 09.00 i 11.30 sati, organizira akciju besplatnog mjerenja tlaka i šećera u krvi.
  • Program edukacije mladih o dobrovoljnom darivanju krvi

06.04.2017
    Na inicijativu Gradskog društva Crvenog križa Krk, program edukacije mladih o dobrovoljnom darivanju krvi održat će se 06. travnja 2017. godine u prostoru Srednje škole Hrvatski kralj Zvonimir, s početkom u 13.15 sati.
  • Proljetna akcija dobrovoljnog darivanja krvi

10.04.2017
    Proljetna akcija dobrovoljnog darivanja krvi u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Krk održati će se 10. travnja 2017. godine u prostorijama krčkog Doma zdravlja, između 08.00 i 14.00 sati.
  • Krk Food Fest: Dani šurlica i šparoga

08.04.2017
    Između 07. i 30. travnja 2017. godine duž otoka Krka - koji se obzirom na obilje domaćih namirnica smatra oazom autohtone gastronomije, možete krenuti na pravu gastro-turneju koja je dijelom prve proljetne etape Krk Food Festa, manifestacije namijenjene ljubiteljima kvalitetne hrane i jedinstvenih iskustava!

• Otvorenje izložbe Kahnweiler & Picasso Muzeja Kahnweilerhaus iz Rockenhausena

08.04.2017
    Otvorenje gostujuće izložbe Muzeja Kahnweilerhaus iz Rockenhausena (Njemačka), pod nazivom Kahnweiler & Picasso, održat će se u subotu, 08. travnja 2017. godine, u Galeriji Decumanus, s početkom u 20.30 sati. Autorica izložbe je Luise Busch, kustosica tamošnjeg muzeja, dok organizaciju potpisuje krčki Centar za kulturu.

02. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Josip Staničić, održati će se 22. srpnja 2013. godine (ponedjeljak) u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 20.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika sa (01.) konstituirajuće sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane  07. lipnja 2013. godine.

02. Prijedlog Odluke o raspoređivanju sredstava za financiranje političkih stranaka i kandidacijskih lista grupe birača zastupljenih u Gradskom vijeću Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

03. Prijedlozi Odluka o izboru članova Odbora Gradskog vijeća, i to:

• Odbora za razvoj, prostorno planiranje i zaštitu okoliša;

• Odbora za proračun i financije;

• Odbora za statutarno-pravna pitanja;

• Odbora za poduzetništvo i obrtništvo;

• Odbora za komunalno gospodarstvo;

• Odbora za turizam;

• Odbora za poljoprivredu;

• Odbora za međugradsku i međunarodnu suradnju;

• Odbora za razvoj mjesne samouprave;

• Odbora za društvene djelatnosti;

• Odbora za ravnopravnost spolova.

Predlagatelj: Odbor za izbor, imenovanja i razrješenja.

04. Prijedlog Odluke o osnivanju i imenovanju Stožera zaštite i spašavanja Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

05. Prijedlog Odluke o kriterijima za financiranje Javne vatrogasne postrojbe Grada Krka u 2013. godini.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

06. Prijedlog Zaključka o utvrđivanju prijedloga suca porotnika za mladež Županijskog suda u Rijeci.

Predlagatelji: Gradonačelnik i Odbor za izbor, imenovanja i razrješenja.

07. Prijedlog Zaključka o davanju suglasnosti za izgradnju dječjeg igrališta, karting staze na k.č. 4414/7 k.o. Kornić.

08. Pitanja i odgovori.