• Tramonto: Koncert Irene Žilić

21.06.2017
    Ovogodišnju Tramono sezonu, koju iznova organizacijski potpisuje Udruga Kreativni Krk, otvara koncert Irene Žilić koji će se 21. lipnja, s početkom u 21.00 sat, održati na Trgu krčkih glagoljaša u gradu Krku. Glazba ove mlade zagrebačke kantautorice ispunjena je nostalgičnom teksturom obojanom romantikom i snovima, uspješno balansirajući između mekog akustičnog popa, indie folka i melankoličnog bluesa. Ulaz je slobodan!

• Pozdrav ljetu uz koncert Marka Tolje

30.06.2017
    Koncertni program Pozdrav ljetu, kojim Krčani zajedno s gostima simbolički dočekuju ulazak u samu špicu sezone održat će se u petak, 30. lipnja 2017. godine, na Krčkoj rivi, s početkom u 21.00 sat. Sve pritom okupljene sigurno će, uz bogatu gastro ponudu, oraspoložiti i koncert jednog od naših najcjenjenijih izvođača mlađe generacije Marka Tolje, kojem će, u svojevrsnoj uvertiri, prethoditi nastup Klape Kaštadi. Program organizira Turistička zajednica Grada Krka, a ulaznica se ne naplaćuje.

03. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Josip Staničić, održati će se 13. kolovoza 2013. godine (utorak) u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 20.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika s 02. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane  22. srpnja 2013. godine.

02. Prijedlog Odluke o donošenju Urbanističkog plana uređenja UPU 1 - Krk (NA1, R11, R38, R310, R311).

Predlagatelj: Gradonačelnik.

03. Pitanja i odgovori.