• Tramonto: Koncert Irene Žilić

21.06.2017
    Ovogodišnju Tramono sezonu, koju iznova organizacijski potpisuje Udruga Kreativni Krk, otvara koncert Irene Žilić koji će se 21. lipnja, s početkom u 21.00 sat, održati na Trgu krčkih glagoljaša u gradu Krku. Glazba ove mlade zagrebačke kantautorice ispunjena je nostalgičnom teksturom obojanom romantikom i snovima, uspješno balansirajući između mekog akustičnog popa, indie folka i melankoličnog bluesa. Ulaz je slobodan!

• Pozdrav ljetu uz koncert Marka Tolje

30.06.2017
    Koncertni program Pozdrav ljetu, kojim Krčani zajedno s gostima simbolički dočekuju ulazak u samu špicu sezone održat će se u petak, 30. lipnja 2017. godine, na Krčkoj rivi, s početkom u 21.00 sat. Sve pritom okupljene sigurno će, uz bogatu gastro ponudu, oraspoložiti i koncert jednog od naših najcjenjenijih izvođača mlađe generacije Marka Tolje, kojem će, u svojevrsnoj uvertiri, prethoditi nastup Klape Kaštadi. Program organizira Turistička zajednica Grada Krka, a ulaznica se ne naplaćuje.

04. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Josip Staničić, održati će se 29. listopada 2013. godine (utorak) u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 18.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Mirovanje mandata članu Gradskog vijeća, određivanje zamjenika i početak obnašanja dužnosti zamjenika člana Gradskog vijeća, i to:

• Izvješće Mandatne komisije s prilozima (zahtjev za stavljanjem u mirovanje mandata i određivanje zamjenika člana),

• Prijedlog Odluke o utvrđivanju dana početka mirovanja mandata člana Gradskog vijeća i početku obnašanja dužnosti zamjenika člana Gradskog vijeća,

• davanje svečane prisege člana Gradskog vijeća.

02. Usvajanje Zapisnika s 03. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane  13. kolovoza 2013. godine.

03. Prijedlog Polugodišnjeg izvještaja o izvršenju Proračuna Grada Krka za 2013. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

04. Prijedlog Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o prihvaćanju investicije - Projekt građenja vodnih građevina na području Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

05. Izvještaj o radu gradonačelnika Grada Krka za razdoblje od 01. siječnja do 30. lipnja 2013. godine.

Podnositelj Izvješća: Gradonačelnik.

06. Prijedlog Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o priključenju građevina i drugih nekretnina na komunalne vodne građevine.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

07. Prijedlog Odluke o prodaji zemljišta - dio k.č. 3440/13 (dio z.č. 1544/1,2 i 3) k.o. Krk - grad.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

08. Prijedlozi Odluka o osnivanju trgovačkih društava, i to:

• Prijedlog Odluke o osnivanju Trgovačkog društva za obavljanje komunalnih djelatnosti pod nazivom Ponikve eko otok Krk d.o.o. Krk,

• Prijedlog Odluke o osnivanju Trgovačkog društva za obavljanje zajedničkih uslužnih djelatnosti pod nazivom Ponikve usluga d.o.o. Krk.

Predlagatelj: Skupština Ponikve d.o.o. i Gradonačelnik.

09. Dječji vrtić Katarina Frankopan - prijedlozi zaključaka o davanju prethodne suglasnosti, i to:

• Prijedlog Zaključka o davanju prethodne suglasnosti na Prijedlog Izmjena i dopuna Statuta Dječjeg vrtića Katarina Frankopan Krk,

• Prijedlog Zaključka o davanju prethodne suglasnosti na Prijedlog Izmjena i dopuna Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Katarina Frankopan Krk,

• Prijedlog Zaključka o davanju prethodne suglasnosti na Prijedlog Odluke o osnivanju podružnica.

Predlagatelji: Upravno vijeće Ustanove i Gradonačelnik.

10. Pitanja i odgovori.