• Priključite se četverodijelnom naprednom tečaju fotografije

04.11.2017
    Foto klub Krk, od 04. do 25. studenog 2017. godine, organizira napredni tečaj fotografije koji će se na različitim krčkim lokacijama - u prirodi ili predavaonici (smještenoj u prostorijama Društvenog centra Krk) - odvijati svake subote (uglavnom) između 11.00 i 13.00 sati, uz mogućnost pomicanja termina, i to u prethodnom dogovoru sa svim polaznicima.

• Posljednji ovogodišnji ciklus besplatnog tečaja za trudnice

13.11.2017
    Posljednji ovogodišnji ciklus višednevnog tečaja pripreme trudnica za porod i roditeljsku funkciju kojeg organizira Patronažna služba Doma zdravlja Primorsko-goranske županije, Ispostava Krk, započinje 13. studenog u biblioteci Doma zdravlja Krk, na adresi Vinogradska bb u gradu Krku, s početkom u 17.30 sati.
  • Izložba MI.17 - manifestacije + nagrade + suveniri

14.11.2017
    Iza na prvi pogled kodiranog naziva MI.17 krije se inicijativa Turističke zajednice Grada Krka usmjerena na prezentiranje najznačajnijih gradskih manifestacija, nagrada i novoizabranih suvenira, pored ostalih pažnje vrijednih sadržaja. Dokumentarno-izložbeni projekt MI.17 tako predstavlja svojevrsnu valorizaciju odrađenog koja posjetiteljima, ponajviše djelatnicima u turizmu, pomaže u cjelovitijem sagledavanju i promišljanju grada kao atraktivne turističke destinacije koja svojim gostima, ali i lokalnom stanovništvu, nudi širok spektar događanja namijenjenih različitim generacijama i afinitetima.

• Radionica: Sustav oporezivanja OPG-ova

17.11.2017
    LAG Kvarnerski otoci i Hrvatska zajednica računovođa i financijskih djelatnika organiziraju besplatnu radionicu na temu Sustav oporezivanja OPG-ova koja će se 17. studenog 2017. godine, s početkom u 16.00 sati, pod vodstvom Miljenke Cutvarić, održati u Društvenom centru Krk.
  • 7. sjednica Skupštine Turističke zajednice Grada Krka

21.11.2017
    7. sjednica Skupštine Turističke zajednice Grada Krka održat će se u utorak, 21. studenog 2017. godine, u Konobi Galija u gradu Krku, s početkom u 10.00 sati.

06. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Josip Staničić, održati će se 20. prosinca 2013. godine (petak) u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 16.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika s 05. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane  28. studenog 2013. godine.

02. Prijedlozi Proračuna, Projekcija, Plan razvojnih programa i Programa javnih potreba:

a) Prijedlog Proračuna Grada Krka za 2014. godinu i Projekcija Proračuna za razdoblje od 2015. do 2016. godine;

b) Prijedlog Plana razvojnih programa Grada Krka za razdoblje od 2014. do 2016. godine;

c) Prijedlozi Programa javnih potreba u društvenim djelatnostima, i to:

• Prijedlog Programa javnih potreba u sportu Grada Krka za 2014. godinu,

• Prijedlog Programa javnih potreba u kulturi Grada Krka za 2014. godinu,

• Prijedlog Programa javnih potreba u tehničkoj kulturi Grada Krka za 2014. godinu,

• Prijedlog Programa javnih potreba u poljoprivredi Grada Krka za 2014. godinu,

• Prijedlog Programa za socio-humanitarne udruge, klubove, društva i ustanove Grada Krka za 2014. godinu,

• Prijdlog Programa javnih potreba - građanske inicijative Grada Krka za 2014. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

03. Prijedlog Odluke o izvršenju Proračuna Grada Krka za 2014. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

04. Prijedlog Plana razvojnih programa Grada Krka za razdoblje od 2014. do 2016. godine.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

05. Prijedlog Programa održavanja komunalne infrastrukture u 2014. godini.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

06. Prijedlog Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture u 2014. godini.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

07. Prijedlozi Programa/Planova raspodjele sredstava:

a) Prijedlog Programa raspodjele boravišne pristojbe za 2014. godinu;

b) Prijedlog Programa korištenja ekološke pristojbe za 2014. godinu;

c) Prijedlog Plana raspodjele sredstava spomeničke rente za 2014. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

08. Prijedlog Odluke o I. Izmjeni i dopuni Proračuna Grada Krka za 2013. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

09. Prijedlog Odluke o izmjeni Odluke o izvršavanju Proračuna Grada Krka za 2013. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

10. Prijedlog Odluke o I. Izmjeni i dopuni Plana razvojnih programa Grada Krka za 2013. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

11. Prijedlog Odluke o I. Izmjeni Programa održavanja komunalne infrastrukture u 2013. godini.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

12. Prijedlog Odluke o I. Izmjeni Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture u 2013. godini.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

13. Prijedlog Odluke o prijenosu poslovnih udjela Grada Krka koje drži u Komunalnom društvu Ponikve usluga d.o.o. na nove članove.

Predlagatelj: Gradonačelnik i Skupština Ponikve d.o.o.

14. Prijedlog Odluke o imenovanju osobe zadužene za gospodarenje energijom.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

15. Prijedlog Odluke o sklapanju Sporazuma o bratimljenju Grada Krka (Hrvatska) i Grada Rockenhausena (Njemačka).

Predlagatelj: Gradonačelnik.

16. Donošenje Odluka o objavi javnog natječaja radi prodaje nekretnina/objekata, i to:

a) Donošenje Odluke o objavi javnog natječaja radi prodaje nekretnine Neptun, koja se nalazi na području Portapisana, sagrađena na k.č. 2518/2, k.o. Krk - grad, površine 422 m2 (gr.č. 438/1, k.o. Krk);

b) Donošenje Odluke o objavi javnog natječaja radi prodaje objekta Stara pošta, koji se nalazi u Krku, na Veloj placi (sada u zakupu Hypo Alpe Adria Banke), sagrađenog na k.č. 3128, k.o. Krk - grad, površine 188 m2 (z.č. 471/1, k.o. Krk).

Predlagatelj: Gradonačelnik.

17. Prijedlog Zaključka o davanju suglasnosti na Prijedlog Odluke o kratkoročnom zaduživanju Grada Krka.

18. Pitanja i odgovori.