26. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Josip Staničić, održati će se 27. ožujka 2013. godine (srijeda) u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 18.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika sa 25. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane  29. siječnja 2013. godine.

02. Prijedlog Izmjena i dopuna Statuta Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

03. Prijedlog Izmjena i dopuna Poslovnika Gradskog vijeća Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

04. Prijedlog Godišnjeg izvještaja o izvršenju Proračuna Grada Krka za 2012. godinu s prilozima:

a) Izvještaj o kapitalnom projektu izgradnje školske sportske dvorane u Krku;

b) Knjiga izdanih računa 2012. godine;

c) Izvješće o prihodima i rashodima od 01. siječnja do 31. prosinca 2012. godine, HBOR - sredstva od poreza na dohodak za razvoj otoka;

d) Izvod iz knjige javnog duga za 2012. godinu;

e) Tekuća proračunska rezerva za 2012. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

05. Prijedlog Odluke o raspodjeli viška prihoda 2012. godine.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

06. Prijedlog Strateškog programa održivog razvoja poljoprivrede Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

07. Izvještaj o radu gradonačelnika Grada Krka za razdoblje od 01. srpnja do 31. prosinca 2012. godine.

Podnositelj Izvješća: Gradonačelnik.

08. Izvješće godišnjeg Programa održavanja komunalne infrastrukture za 2012. godinu.

Podnositelj Izvješća: Gradonačelnik.

09. Izvješće godišnjeg Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture za 2012. godinu.

Podnositelj Izvješća: Gradonačelnik.

10. Izvješće godišnjeg Plana gradnje komunalnih vodnih građevina za 2012. godinu.

Podnositelj Izvješća: Gradonačelnik.

11. Prijedlog Odluke o Izmjenama i dopunama Odluke o komunalnim djelatnostima na području Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

12. Prijedlog Odluke o dopunama Odluke o komunalnom doprinosu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

13. Prijedlog Odluke o izmjeni Odluke o izboru najpovoljnijih ponuda za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

14. Donošenje Odluke o prodaji zemljišta u vlasništvu Grada Krka (z.č. 2251, k.o. Linardić, površine 705 m2, u naravi neizgrađeno građevinsko zemljište u naselju Brzac).

Predlagatelj: Gradonačelnik.

15. Prijedlog Odluke o pokretanju postupka potpunog izvlaštenja nekretnina koje ulaze u sastav prometnica U-3.2 i U-3.3. prema odredbama Detaljnog plana uređenja poslovne Zone 29 na predjelu Sv. Petar u gradu Krku.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

16. Prijedlog Analize stanja sustava zaštite i spašavanja na području Grada Krka za 2012. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

17. Prijedlog Smjernica za organizaciju i razvoj sustava zaštite i spašavanja na području Grada Krka za 2013. godinu.

18. Pitanja i odgovori.