• Priključite se četverodijelnom naprednom tečaju fotografije

04.11.2017
    Foto klub Krk, od 04. do 25. studenog 2017. godine, organizira napredni tečaj fotografije koji će se na različitim krčkim lokacijama - u prirodi ili predavaonici (smještenoj u prostorijama Društvenog centra Krk) - odvijati svake subote (uglavnom) između 11.00 i 13.00 sati, uz mogućnost pomicanja termina, i to u prethodnom dogovoru sa svim polaznicima.

• Posljednji ovogodišnji ciklus besplatnog tečaja za trudnice

13.11.2017
    Posljednji ovogodišnji ciklus višednevnog tečaja pripreme trudnica za porod i roditeljsku funkciju kojeg organizira Patronažna služba Doma zdravlja Primorsko-goranske županije, Ispostava Krk, započinje 13. studenog u biblioteci Doma zdravlja Krk, na adresi Vinogradska bb u gradu Krku, s početkom u 17.30 sati.
  • Izložba MI.17 - manifestacije + nagrade + suveniri

14.11.2017
    Iza na prvi pogled kodiranog naziva MI.17 krije se inicijativa Turističke zajednice Grada Krka usmjerena na prezentiranje najznačajnijih gradskih manifestacija, nagrada i novoizabranih suvenira, pored ostalih pažnje vrijednih sadržaja. Dokumentarno-izložbeni projekt MI.17 tako predstavlja svojevrsnu valorizaciju odrađenog koja posjetiteljima, ponajviše djelatnicima u turizmu, pomaže u cjelovitijem sagledavanju i promišljanju grada kao atraktivne turističke destinacije koja svojim gostima, ali i lokalnom stanovništvu, nudi širok spektar događanja namijenjenih različitim generacijama i afinitetima.

• Radionica: Sustav oporezivanja OPG-ova

17.11.2017
    LAG Kvarnerski otoci i Hrvatska zajednica računovođa i financijskih djelatnika organiziraju besplatnu radionicu na temu Sustav oporezivanja OPG-ova koja će se 17. studenog 2017. godine, s početkom u 16.00 sati, pod vodstvom Miljenke Cutvarić, održati u Društvenom centru Krk.
  • 7. sjednica Skupštine Turističke zajednice Grada Krka

21.11.2017
    7. sjednica Skupštine Turističke zajednice Grada Krka održat će se u utorak, 21. studenog 2017. godine, u Konobi Galija u gradu Krku, s početkom u 10.00 sati.

26. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njegov predsjednik Josip Staničić, održati će se 27. ožujka 2013. godine (srijeda) u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 18.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika sa 25. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane  29. siječnja 2013. godine.

02. Prijedlog Izmjena i dopuna Statuta Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

03. Prijedlog Izmjena i dopuna Poslovnika Gradskog vijeća Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

04. Prijedlog Godišnjeg izvještaja o izvršenju Proračuna Grada Krka za 2012. godinu s prilozima:

a) Izvještaj o kapitalnom projektu izgradnje školske sportske dvorane u Krku;

b) Knjiga izdanih računa 2012. godine;

c) Izvješće o prihodima i rashodima od 01. siječnja do 31. prosinca 2012. godine, HBOR - sredstva od poreza na dohodak za razvoj otoka;

d) Izvod iz knjige javnog duga za 2012. godinu;

e) Tekuća proračunska rezerva za 2012. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

05. Prijedlog Odluke o raspodjeli viška prihoda 2012. godine.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

06. Prijedlog Strateškog programa održivog razvoja poljoprivrede Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

07. Izvještaj o radu gradonačelnika Grada Krka za razdoblje od 01. srpnja do 31. prosinca 2012. godine.

Podnositelj Izvješća: Gradonačelnik.

08. Izvješće godišnjeg Programa održavanja komunalne infrastrukture za 2012. godinu.

Podnositelj Izvješća: Gradonačelnik.

09. Izvješće godišnjeg Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture za 2012. godinu.

Podnositelj Izvješća: Gradonačelnik.

10. Izvješće godišnjeg Plana gradnje komunalnih vodnih građevina za 2012. godinu.

Podnositelj Izvješća: Gradonačelnik.

11. Prijedlog Odluke o Izmjenama i dopunama Odluke o komunalnim djelatnostima na području Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

12. Prijedlog Odluke o dopunama Odluke o komunalnom doprinosu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

13. Prijedlog Odluke o izmjeni Odluke o izboru najpovoljnijih ponuda za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Krka.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

14. Donošenje Odluke o prodaji zemljišta u vlasništvu Grada Krka (z.č. 2251, k.o. Linardić, površine 705 m2, u naravi neizgrađeno građevinsko zemljište u naselju Brzac).

Predlagatelj: Gradonačelnik.

15. Prijedlog Odluke o pokretanju postupka potpunog izvlaštenja nekretnina koje ulaze u sastav prometnica U-3.2 i U-3.3. prema odredbama Detaljnog plana uređenja poslovne Zone 29 na predjelu Sv. Petar u gradu Krku.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

16. Prijedlog Analize stanja sustava zaštite i spašavanja na području Grada Krka za 2012. godinu.

Predlagatelj: Gradonačelnik.

17. Prijedlog Smjernica za organizaciju i razvoj sustava zaštite i spašavanja na području Grada Krka za 2013. godinu.

18. Pitanja i odgovori.