• Mjeseca hrvatske knjige u Korniću: Književna večer

21.10.2017
    U povodu Mjeseca hrvatske knjige, Katedra Čakavskog sabora Kornić, u subotu 21. listopada 2017. godine, u prostoru Zavičajne etnografske zbirke Kornić, s početkom u 18.00 sati, u okviru kulturnog programa, imat će podsjetnik na četiri u nakladi Katedre dosad objavljene knjige, s time da će potporu manifestaciji pružiti vrbničko Kulturno društvo Frankopan i krčka Udruga Knezovi Krčki Frankopani.
  • Mala staroslavenska akademija: Dr. Antun Mahnić (1897. - 1920.), krčki biskup

24.10.2017
    Ovogodišnja, 20. po redu Mala staroslavenska akademija, za čiju je organizaciju već tradicionalno zadužena Osnovna škola Fran Krsto Frankopan, odvijat će se u gradu Krku između 24. i 27. listopada, istražujući u povodu svog jubileja život i djelo dr. Antuna Mahnića, istaknutog krčkog biskupa, glagoljaša, preporoditelja, humanista i izdavača.

• Mjeseca hrvatske knjige u Krku: Promocija knjiga Sopile i Bakine priče

27.10.2017
    U povodu Mjeseca hrvatske knjige, Udruga za promicanje kulturnog stvaralaštva Tinta 910 u suradnji s Gradskom knjižnicom Krk, 27. listopada 2017. godine, u prostoru Gradske knjižnice Krk (Kvarnerska 23), s početkom u 10.00 sati, organizira promociju knjiga Sopile autorice Anite Rončević i Bakine priče autorice Marije Meri Minić. Moderiranje ovog književnog programa povjereno je Diani Rosandić Živković.

• Priključite se četverodijelnom naprednom tečaju fotografije

04.11.2017
    Foto klub Krk, od 04. do 25. studenog 2017. godine, organizira napredni tečaj fotografije koji će se na različitim krčkim lokacijama - u prirodi ili predavaonici (smještenoj u prostorijama Društvenog centra Krk) - odvijati svake subote (uglavnom) između 11.00 i 13.00 sati, uz mogućnost pomicanja termina, i to u prethodnom dogovoru sa svim polaznicima.

19. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva predsjednik Marinko Pavlić, održati će se u četvrtak, 10. ožujka 2016. godine, u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 18.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika s 18. Sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane 18. prosinca 2015. godine.

Materijal preuzmite: ovdje.

02. Izvješće godišnjeg Programa održavanja komunalne infrastrukture za 2015. godinu.

Materijal preuzmite: ovdje.

03. Izvješće o izvršenju Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture u 2015. godini.

Podnositelj Izvješća: Gradonačelnik.

04. Izvješće o provedenoj stručnoj analizi zaprimljenih inicijativa za izradu i donošenje, odnosno izmjenu i dopunu prostornoplanske dokumentacije u 2015. godini.

Materijal preuzmite: ovdje.

05. Izvještaj o radu Gradonačelnika Grada Krka za razdoblje od 01. srpnja do 31. prosinca 2015. godine.

Materijal preuzmite: ovdje.

06. Prijedlog Odluke o izmjeni Odluke o izvršavanju Proračuna Grada Krka za 2016. godinu.

Materijal preuzmite: ovdje.

07. Prijedlog Odluke o izradi III. Izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja dijela poslovne Zone 29 na predjelu Sv. Petar u gradu Krku.

Materijal preuzmite: ovdje.

08. Prijedlog Odluke o dopuni Odluke o određivanju imena ulica i trgova u naselju Krk.

Materijal preuzmite: ovdje.

09. Prijedlog Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o uređenju prometa u Gradu Krku.

Materijal preuzmite: ovdje.

10. Prijedlog Zaključka o davanju prethodne suglasnosti na Prijedlog Izmjena i dopuna Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Katarina Frankopan Krk.

Predlagatelji: Upravno vijeće Ustanove i Gradonačelnik.

11. Pitanja i odgovori.