• 11. Dan turizma Grada Krka: Okupljanje svih dionika turističke ponude

13.12.2017
    Na kraju još jedne uspješne sezone, u organizaciji Turističke zajednice Grada Krka, 11. po redu okupljanje svih dionika turističke ponude poznato kao Dan turizma, održat će se 13. prosinca 2017. godine, u Hotelu Marina, s početkom u 10.00 sati.

• Proslava 97. obljetnice smrti biskupa Antuna Mahnića

14.12.2017
    Svečano misno slavlje u povodu proslave 97. obljetnice smrti sluge Božjeg biskupa Antuna Mahnića koje predvodi mons. Đuro Hranić, nadbiskup i metropolita đakovačko-osječki, održat će se 14. prosinca 2017. godine, u 18.00 sati, u Krčkoj katedrali.
  • Četvrto izdanje blagdanske priredbe Advent na Placi

15.12.2017
    Na glavnom gradskom trgu, između 15. i 17., te 22. i 24. prosinca 2017. godine, bit će priređeno četvrto izdanje blagdanske sajmeno-glazbene priredbe Advent na Placi, i to u režiji Udruge Kreativni Krk kojoj i ove godine organizacijsku podršku pruža Lokalna akcijska grupa Kvarnerski otoci, a financijsku Grad Krk i Turistička zajednica Grada Krka.

• Humanitarno-prodajna izložba krčkih srednjoškolaca

18.12.2017
    Humanitarno-prodajna izložba fotografija i narukvica učenika Srednje škole Hrvatski kralj Zvonimir, između 18. i 20. prosinca 2017. godine, odvijat će se u Galeriji Decumanus, i to od 10.00 do 12.00 te od 17.00 do 19.00 sati.

• Humanitarni božićno-novogodišnji koncert krčkih osnovnoškolaca

21.12.2017
    Tradicionalni, 16. po redu, Božićno-novogodišnji koncert u izvedbi učenika s područja čitavog otoka, u organizaciji Osnovne škole Fran Krsto Frankopan i podršku osnovnih škola Malinska-Dubašnica i Omišalj, održat će se 21. prosinca 2017. godine, u velikoj sportskoj dvorani Srednje škole Hrvatski kralj Zvonimir, s početkom u 17.00 sati.

• Izložbeni i glazbeni sadržaji za Badnje jutro u Krku

22.12.2017
    I ove godine, u režiji Centra za kulturu Grada Krka, u Galeriji Decumanus i na obližnjoj Veloj placi, tijekom petka 22. prosinca, odvijat će se četvrto po redu izdanje blagdanskog programa sačinjenog od izložbenih i koncertnih sadržaja - prigodno nazvanog Badnje jutro u Krku.
  • Slatki otok - prepoznatljiv blagdanski simbol čitavog otoka

23.12.2017
    I ove godine, uoči Božića Humanitarna udruga Andrijana Gržetić organizira jubilarnu, 10. po redu humanitarnu izložbu kolača Slatki otok. Krčka Vela placa iznova će mirisat po domaćim kolačima, 23. prosinca od 08.30 sati, a bude li kiše prodaja prelazi u obližnju Galeriju Decumanus.
  • Božićna polnoćka

24.12.2017
    Božićna polnoćka, koju predvodi mons. Ivica Petanjak, krčki biskup, održat će se 24. prosinca 2017. godine u Krčkoj katedrali s početkom u 23.00 sata.
  • Svečano božićno misno slavlje

25.12.2017
    Svečano božićno misno slavlje, koje predvodi mons. Ivica Petanjak, krčki biskup, održat će se 25. prosinca 2017. godine u Krčkoj katedrali s početkom u 10.30 sati.
  • Božićni koncert župnih zborova

26.12.2017
    Božićni koncert župnih zborova održat će se 26. prosinca 2017. godine u Krčkoj katedrali s početkom u 19.00 sati.
  • Zdravica krčkog gradonačelnika i doček Nove, 2018., godine

31.12.2017
    Kao i dosad, Krčani, zajedno s ostalim posjetiteljima grada, 31. prosinca, Staru će godinu na Veloj placi, točno u podne, ispratiti novogodišnjom zdravicom krčkog gradonačelnika, i to uz cjelojutarnji zabavno-glazbeni program, nakon čega između 23.00 i 03.00 sata, na istome mjestu, slijedi doček Nove godine uz zajednički koncert Beatles Revival Banda i Belfastfooda. Organizacija ovog cjelodnevnog novogodišnjeg programa povjerena je Turističkoj zajednici Grada Krka i Udruzi Kreativni Krk.

19. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva predsjednik Marinko Pavlić, održati će se u četvrtak, 10. ožujka 2016. godine, u Maloj vijećnici Grada Krka s početkom u 18.00 sati, a predložen je sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika s 18. Sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane 18. prosinca 2015. godine.

Materijal preuzmite: ovdje.

02. Izvješće godišnjeg Programa održavanja komunalne infrastrukture za 2015. godinu.

Materijal preuzmite: ovdje.

03. Izvješće o izvršenju Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture u 2015. godini.

Podnositelj Izvješća: Gradonačelnik.

04. Izvješće o provedenoj stručnoj analizi zaprimljenih inicijativa za izradu i donošenje, odnosno izmjenu i dopunu prostornoplanske dokumentacije u 2015. godini.

Materijal preuzmite: ovdje.

05. Izvještaj o radu Gradonačelnika Grada Krka za razdoblje od 01. srpnja do 31. prosinca 2015. godine.

Materijal preuzmite: ovdje.

06. Prijedlog Odluke o izmjeni Odluke o izvršavanju Proračuna Grada Krka za 2016. godinu.

Materijal preuzmite: ovdje.

07. Prijedlog Odluke o izradi III. Izmjena i dopuna Detaljnog plana uređenja dijela poslovne Zone 29 na predjelu Sv. Petar u gradu Krku.

Materijal preuzmite: ovdje.

08. Prijedlog Odluke o dopuni Odluke o određivanju imena ulica i trgova u naselju Krk.

Materijal preuzmite: ovdje.

09. Prijedlog Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o uređenju prometa u Gradu Krku.

Materijal preuzmite: ovdje.

10. Prijedlog Zaključka o davanju prethodne suglasnosti na Prijedlog Izmjena i dopuna Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Katarina Frankopan Krk.

Predlagatelji: Upravno vijeće Ustanove i Gradonačelnik.

11. Pitanja i odgovori.