Najave

  • Krk Food Fest: Dani šurlica i šparoga

    08.04.2017
    Između 07. i 30. travnja 2017. godine duž otoka Krka - koji se obzirom na obilje domaćih namirnica smatra oazom autohtone gastronomije, možete krenuti na pravu gastro-turneju koja je dijelom prve proljetne etape Krk Food Festa, manifestacije namijenjene ljubiteljima kvalitetne hrane i jedinstvenih iskustava!
     
  • Radionica: Definiranje utjecaja medija na samopercepciju mladih žena

    27.04.2017
    Mjesec ženskog aktivizma predstavlja projekt riječke Udruge PaRiter, kojem je cilj povezivanje i osnaživanje žena svih generacija na području Primorsko-goranske županije, i to edukacijom o ženskim pravima, rodnoj ravnopravnosti i aktivističkom djelovanju, a ujedno i stvaranjem baze za njihovo umrežavanje i suradnju.
  • Proslava Dana Osnovne škole Fran Krsto Frankopan

    28.04.2017
    Proslava Dana Osnovne škole Fran Krsto Frankopan održat će se 28. travnja 2017. godine u prostorijama škole, s početkom u 10.00 sati.
     
  • Prvomajski inkubator uskoro donosi seriju koncerata i skupnu tematsku izložbu

    29.04.2017
    Ovogodišnje, jedanaesto izdanje Prvomajskog inkubatora, svojevrsnim zagrijavanjem, započelo je već 14. travnja, a (po)trajat će sve do 18. svibnja. Ovaj festival, čiju je organizaciju vodi Udruga Kreativni Krk, kao i dosad, nudit će mnoge žanrovski različite glazbene sadržaje, dopunjene međunarodnom, skupnom izložbom na temu Masovni turizam.
     

Mjesna samouprava

Mjesni odbori su oblik neposrednog sudjelovanja građana u odlučivanju o lokalnim poslovima od svakodnevnog utjecaja na život. Osnivaju se statutom jedinice lokalne samouprave.

Na području Grada Krka djeluje pet mjesnih odbora: MO Kornić, MO Milohnići, MO Skrbčići - Pinezići, MO Poljica i MO Vrh.
 

O tijelima programu rada i pravilima mjesnih odbora više doznajte u Statutu Grada Krka.

Adresar mjesnih odbora

Mjesni odbor Kornić
Sjedište: Kornić, Placa 32
 
Članovi:
Alen Gržetić (kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste Alen Gržetić)
Dino Kosić (kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste Alen Gržetić)
Siniša Patrk (kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste Siniša Patrk)
Emil Braut (kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste Siniša Patrk)
Nenad Polonijo (kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste Siniša Patrk)
 
 
Mjesni odbor Milohnić
Sjedište: Malinska, Milohnići 62
 
Članovi:
Radoslav Barić (koalicija PGS-SDP)
Branislav Toljanić (koalicija PGS-SDP)
Mate Mršić (koalicija PGS-SDP)
Ivan Rušin (koalicija PGS-SDP)
Anton Margan (koalicija PGS-SDP)
 
 
Mjesni odbor Poljica
Sjedište: Malinska, Poljica 14
 
Članovi:
Danijel Brozić (koalicija PGS-SDP)
Darko Purić (koalicija PGS-SDP)
Ivan Franolić (koalicija PGS-SDP)
Ivan Pinezić (koalicija PGS-SDP)
Alojzije Franolić (koalicija PGS-SDP)
 
 
Mjesni odbor Skrbčić-Pinezić
Sjedište: Krk, Pinezići, Centar 4a
 
Članovi:
Josip Depope (kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste Josip Depope)
Mladen Mrakovčić(kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste Josip Depope)
Slavko Brusić (HDZ)
Branislav Mrakovčić (HDZ)
Ivan Kosić (koalicija ZS-HNS)
 
 
Mjesni odbor Vrh
Sjedište: Krk, Vrh, Staro selo 124
 
Članovi:
Sandro Depikolozvane (HDZ)
Petar Žužić (HDZ)
Danijel Pavlović (koalicija SDP-PGS-HNS)
Kristijan Kosić (koalicija SDP-PGS-HNS)
Daniel Milohnić (koalicija SDP-PGS-HNS)