• Malinska: Radionica Sedam koraka do kredita

17.10.2017
    Hrvatska banka za obnovu i razvitak (HBOR), Područni ured za Primorje i Gorski kotar, u suradnji s Lokalnom akcijskom grupom Kvarnerski otoci, organizira radionicu na temu Sedam koraka do kredita koja će se održati u utorak, 17. listopada 2017. godine, u upravnoj zgradi Općine Malinska-Dubašnica (Lina Bolmarčića 22, Malinska), s početkom u 13.00 sati.
  • Besplatan preventivni pregled madeža

17.10.2017
    Gradsko društvo Crvenog križa Krk u suradnji s Nastavnim zavodom za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije, 10. i 17. listopada 2017. godine, između 17.00 i 20.00 sati, nastavlja s programom besplatnog preventivnog pregleda madeža.

Lokalni izbori: Obavijest biračima u Primorsko-goranskoj županiji

Povodom nadolazećih lokalnih izbora, Ured državne uprave u Primorsko-goranskoj županiji objavio je obavijest biračima s prebivalištem na području Primorsko-goranske županije o mogućnosti pregledavanja, dopune i ispravljanja podataka upisanih u registar birača, koju možete preuzeti: ovdje.

Birači s područja Grada Krka, kao i općina Baška, Dobrinj, Malinska-Dubašnica, Omišalj, Punat i Vrbnik, uvid u registar birača mogu izvršiti u Matičnom uredu Krk, Trg bana Josipa Jelačića 5, 51500 Krk, s time da se sve potrebne informacije mogu dobiti telefonom na 051 354 345, između 07.30 i 14.30 sati, iliti e-mailom na mu.krk@udu-pgz.hr.