• Priključite se četverodijelnom naprednom tečaju fotografije

04.11.2017
    Foto klub Krk, od 04. do 25. studenog 2017. godine, organizira napredni tečaj fotografije koji će se na različitim krčkim lokacijama - u prirodi ili predavaonici (smještenoj u prostorijama Društvenog centra Krk) - odvijati svake subote (uglavnom) između 11.00 i 13.00 sati, uz mogućnost pomicanja termina, i to u prethodnom dogovoru sa svim polaznicima.

• Posljednji ovogodišnji ciklus besplatnog tečaja za trudnice

13.11.2017
    Posljednji ovogodišnji ciklus višednevnog tečaja pripreme trudnica za porod i roditeljsku funkciju kojeg organizira Patronažna služba Doma zdravlja Primorsko-goranske županije, Ispostava Krk, započinje 13. studenog u biblioteci Doma zdravlja Krk, na adresi Vinogradska bb u gradu Krku, s početkom u 17.30 sati.
  • Izložba MI.17 - manifestacije + nagrade + suveniri

14.11.2017
    Iza na prvi pogled kodiranog naziva MI.17 krije se inicijativa Turističke zajednice Grada Krka usmjerena na prezentiranje najznačajnijih gradskih manifestacija, nagrada i novoizabranih suvenira, pored ostalih pažnje vrijednih sadržaja. Dokumentarno-izložbeni projekt MI.17 tako predstavlja svojevrsnu valorizaciju odrađenog koja posjetiteljima, ponajviše djelatnicima u turizmu, pomaže u cjelovitijem sagledavanju i promišljanju grada kao atraktivne turističke destinacije koja svojim gostima, ali i lokalnom stanovništvu, nudi širok spektar događanja namijenjenih različitim generacijama i afinitetima.

Javna rasprava o Nacrtu Plana gospodarenja otpadom Grada Krka

Sukladno odredbama Zakona o održivom gospodarenju otpadom (NN 94/13), radi pribavljanja mišljenja, prijedloga i primjedbi javnosti, Grad Krk objavljuje Nacrt Plana gospodarenja otpadom Grada Krka za razdoblje od 2017. do 2022. godine.

Stoga, svi zainteresirani građani svoja očitovanja (mišljenja, prijedloge i primjedbe), između 08. svibnja i 12. lipnja 2017. godine (30 dana) mogu dostaviti elektroničkim putem na e-mail cedomir.miler@grad-krk.hr ili poštom na adresu Grad Krk, Trg bana Josipa Jelačića 2, 51500 Krk, s naznakom Nacrt Plana gospodarenja otpadom Grada Krka za razdoblje od 2017. do 2022. godine - Javna rasprava.

Nacrt Plana dostupan je na Internet stranicama Grada Krka, s time da je javni uvid moguće izvršiti i u prijemnom uredu Grada Krka, Trg bana Josipa Jelačića 2, 51500 Krk, svakim radnim danom u vremenu od 09.00 do 14.00 sati.