57. Ljetne priredbe: Dramska predstava Pričaj mi o Gorkom

U sklopu 57. Ljetnih priredbi, koprodukcija Planet Art-a i Hrvatskog narodnog kazališta Varaždin Pričaj mi o Gorkom, uprizorena dramatizacija dvaju romana Mani Gotovac Fališ mi, gostuje 04. srpnja 2013. godine u Frankopanskom kaštelu. Izvedba započinje u 21.30 sati.

Ova iznimna predstava koja je svoju praizvedbu imala prošle godine u Varaždinu, donosi snažnu ljubavnu priču u čiji se vrtlog uvlače i gledatelji.
Predstava govori o dvoje ljudi koji su trideset godina živjeli jedan za drugoga, a samo tri godine proveli zajedno. Glume: Hana Hegedušić i Edita Franković kao Mani, dok je uloga Gorkog pripala Robertu Plemiću.
Ulaznicu po cijeni od 75,00 kn možete kupiti u Galeriji Decumanus, svakim danom (osim nedjelje) od 10.00 do 12.00 te od 20.00 do 22.00 sata ili je rezervirati na broj/e-mail Centra za kulturu Grada Krka 051 220 041 ili kultura@gradkrk.net. Broj mjesta za ovu predstavu je ograničen!