Izvješća s Kolegija 2022.

62. Kolegij: Za sljedeći tjedan najavljen Javni poziv za financiranje javnih potreba u 2023. godinu; njegova ukupna vrijednost iznosi 268.088,00 eura

U Malenoj gradskoj vijećnici, 19. prosinca 2022. godine, održan je 62. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Franjo Volarić, privremeni gradonačelnikov zamjenik.

61. Kolegij: Nastavlja se s ulaganjem u instrumente i opremu krčke glazbene škole

U Malenoj gradskoj vijećnici, 12. prosinca 2022. godine, održan je 61. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

60. Kolegij: Za 2023. godinu najavljen nastavak izgradnje zgrade/hangara Jedriličarskog kluba Plav

U Malenoj gradskoj vijećnici, 05. prosinca 2022. godine, održan je 60. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Franjo Volarić, privremeni gradonačelnikov zamjenik i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

56. Kolegij: U Proračun za narednu godinu upisan projekt hortikulturnog uređenja kružnog toka na Dunatu

U Malenoj gradskoj vijećnici, 07. studenog 2022. godine, održan je 56. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

55. Kolegij: Projektu izgradnje dječjeg vrtića u naselju Vrh dodijeljeno 9,5 milijuna bespovratnih sredstava; gradske stipendije zaslužilo 85 učenika i studenata

U Malenoj gradskoj vijećnici, 24. listopada 2022. godine, održan je 55. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Franjo Volarić, privremeni gradonačelnikov zamjenik i Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka.

53. Kolegij: Najavljeno uređenje dijela prizemlja Društvenog doma Milohnići

U Malenoj gradskoj vijećnici, 10. listopada 2022. godine, održan je 53. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

52. Kolegij: U listopadu započinju radovi na uređenju dječjeg igrališta (vježbališta) u park-šumi Dražica u Krku

U Malenoj gradskoj vijećnici, 03. listopada 2022. godine, održan je 52. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Franjo Volarić, privremeni gradonačelnikov zamjenik i Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka.

51. Kolegij: Sukladno novim zakonskim odredbama, već za početak listopada najavljena objava Javnog poziva za predlaganje javnih potreba u kulturi Grada Krka

U Malenoj gradskoj vijećnici, 26. rujna 2022. godine, održan je 51. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

50. Kolegij: Najavljeno raspisivanje Natječaja za dodjelu stipendija učenicima i studentima; uvećani mjesečni iznosi stipendija obje kategorije stipendista

U Malenoj gradskoj vijećnici, 19. rujna 2022. godine, održan je 50. sastanak Kolegija u čijim su raspravama, pored gradonačelnika Darija Vasilića, sudjelovali Nikša Franov, predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka i Marinko Bajčić, pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.

49. Kolegij: Usvojeni prijedlozi Polugodišnjeg izvještaja o izvršenju Proračuna Grada Krka te I. izmjene i dopune Proračuna Grada Krka za 2022. godinu

U Malenoj gradskoj vijećnici, 12. rujna 2022. godine, održan je 49. sastanak Kolegija u čijim su raspravama sudjelovali gradonačelnik Darijo Vasilić i predsjednik Gradskog vijeća Grada Krka Nikša Franov.