57. Ljetne priredbe: Komedija Tko je ovdje lud?

Predstava zagrebačkog Kazališta Planet art Tko je ovdje lud? održati će se 25. srpnja 2013. godine u Frankopanskom kaštelu s početkom u 21.30 sati.

Komedija D. R. Sandersona Tko je ovdje lud? zabavna je, duhovita i pomalo introspektivna priča o jednoj psihijatrijskoj klinici i njezinim korisnicima. Kroz šest povezanih psihoterapeutskih jednočinki u kojima glumci igraju različite uloge postavlja se pitanje što danas znači biti normalan, upoznajući nas tako s nizom karaktera i situacija prepoznatljivih iz svakodnevnog života.
Režiju i scenarij ove hvaljene predstave potpisuje Marko Torjanac, dok u predstavi uz njega glumi Natalija Đorđević.
Ulaznice po cijeni od 60,00 kn mogu se kupiti u krčkoj Galeriji Decumanus svakim danom, osim nedjelje, od 10.00 do 12.00 te od 20.00 do 23.00 sata ili rezervirati na broj Centra za kulturu Grada Krka 051 220 041, odnosno e-mail kultura@gradkrk.net.