68. Ljetne priredbe: Komedija Puni pansion, B glad produkcija

Posljednju srpanjsku etapu 68. Ljetnih priredbi utjelovljuje monokomedija Puni pansion B glad produkcije koja će se na Sceni Zidine (Trg krčkih glagoljaša) odigrati u subotu, 27. srpnja 2024. godine (umjesto u ponedjeljak, 29. srpnja, kao što je prvotno bilo planirano), s početkom u 21.30 sati. Cijena ulaznice iznosi 12,00 eura.

Vrckava, energična i urnebesna Katarina Baban uskače u više od 20 uloga u Punom pansionu, novoj uzbudljivoj komediji o vatrenoj sezonki! Prema motivima velikog broadwayskog hita Fully Committed B glad produkcija donosi domaću inačicu predstave koja ostaje u dugom pamćenju i u kojoj se svatko može prepoznati. Otkrijte na što su spremni mali ljudi koji na današnjem nemilosrdnom tržištu rada svim snagama nastoje očuvati svoje dostojanstvo i snove. Kakve veze imaju recepcija, karmine i začepljen WC saznajte u Punom pansionu! Autor predstave je Igor Weidlich, dok režiju potpisuje Tihana Strmečki, a u predstavi glumi Katarina Baban. Kostime je izradila Angela Runje.

Financijsku podršku ovogodišnjim Ljetnim priredbama, za čiju se organizaciju već tradicionalno brine Centar za kulturu Grada Krka, pružili su Ministarstvo kulture i medija Republike Hrvatske, Primorsko-goranska županija, Grad Krk i Turistička zajednica Grada Krka.

Ulaznice za sve programe Ljetnih priredbi kupuju se na prodajnom mjestu u Galeriji Decumanus, Josipa Jurja Strossmayera 2 (stari grad), unutar njezinog redovnog radnog vremena, od ponedjeljka do subote, između 10.00 i 12.00 te 20.00 i 23.00 sata. U suprotnom, mogu se rezervirati telefonom na 051 220 041.