Akcija Crvenog križa: Dva besplatna preventivna pregleda madeža

Gradsko društvo Crvenog križa Krk u suradnji s Nastavnim zavodom za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije, 29. rujna i 06. listopada 2020. godine, s početkom u 17.00 sati, nastavlja s programom besplatnog preventivnog pregleda madeža.

Akcija će se, kao i dosad, provesti u prostorijama Ispostave Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije u gradu Krku (Dom zdravlja Krk), točnije u ordinaciji dr. Vanje Tomca, a kako je broj osoba ograničen, s ciljem realizacije pregleda potrebno je prethodno se najaviti, i to telefonom na 051 358 730, svakim radnim danom između 08.00 i 13.00 sati. Prilikom dolaska na pregled obvezno je imati zaštitnu masku i pridržavati se socijalne distance. Pregledu će moći pristupiti samo prethodno najavljene osobe!