Besplatna obuka za predškolarce neplivače

Gradsko društvo Crvenog križa Krk iznova organizira besplatnu obuku za neplivače namijenjenu mališanima predškolskog uzrasta, od pete do sedme godine starosti.

Djeca se tijekom spomenutog programa, u ukupnom trajanju od deset sati, pored ostalog oslobađaju straha od vode, uče osnovnim tehnikama plivanja i pravilnom disanju, i to sve kroz igru. Mališani su tijekom edukacije osigurani, a s njima će u savladavanju prethodno istaknutih zadataka raditi za to školovani treneri, profesori kineziologije.
Sama obuka biti će tijekom ljetnih mjeseci organizirana prema mjestu stanovanja prijavljene djece i prethodnom dogovoru s roditeljima, od ponedjeljka do petka, u vremenu između 09.00 i 11.00 sati.
Sve informacije o ovim plivačkim radionicama mogu se dobiti svakim radnim danom od 08.00 do 16.00 sati na broj telefona Gradskog društva Crvenog križa Krk: 051 221 094. Prijave se mogu realizirati zaključno do 10. lipnja, ove godine.