Dodjela nagrada povezanih s natječajem Reciklažom do umjetnosti

Komunalno društvo Ponikve eko otok Krk sve ljubitelje likovnosti i ekologije, poziva na dodjelu nagrada pobjednicima ovogodišnjeg natječaja Reciklažom do umjetnosti. Svečanost će se odigrati u srijedu, 29. svibnja 2019. godine, u krčkoj Galeriji Decumanus, s početkom u 19.00 sati.

Na ovogodišnji natječaj, otvoren između 25. ožujka do 01. svibnja, pristigla je velika količina zaista uspjelih radova, a najviše, njih čak 55, u kategoriji profesionalnih umjetnika. Za ovu prigodu posebno formirano ocjenjivačko povjerenstvo, iz tog je razloga, u spomenutoj kategoriji odlučilo dodijeliti ne tri već četiri nagrade, u vrijednosti od 5.000,00 kn, 4.000,00 kn, 3.000,00 kn i 1.500,00 kn, dok će se u kategoriji djece osnovnih i srednjih škola dodijeliti jedna nagrada vrijedna 1.500,00 kn, a koju će podijeliti troje kreativnih učenika.

Dodjelu nagrada prati i izložba nagrađenih radova, kao i ostalih umjetnina što su se našle u najužoj konkurenciji za nagrađivanje. Kako je postav na raspolaganju samo u ponedjeljak, utorak i srijedu, od 10.00 do 12.00 te od 19.00 do 21.00 sat, požurite razgledati zanimljive, maštovite i unikatne umjetničke uratke kreirane od otpadnih materijala!