Dva prigodna blagdanska koncerta polaznika glazbenih radionica Udruge Muzika u koracima

Polaznici glazbenih radionica krčke Udruge Muzika u koracima - MooK u ovo će (pred)blagdansko vrijeme krčku publiku dodatno razveseliti dvaju prigodnim koncertnim programima, od koji će se prvi, u subotu, 11. prosinca 2021. godine, s početkom u 12.00 sati, održati na Placi u središtu naselja Milohnići, a drugi, u nedjelju, 12. prosinca, s početkom u 12.00 sati, u polukupoli pored Velikog parka (ispod koprivića) u gradu Krku.

Oba koncerta priređuje Udruga Muzika u koracima - MooK uz podršku Grada Krka, Turističke zajednice Grada Krka i Mjesnog odbora Milohnići. Koncerti će se odvijati u skladu s aktualnim epidemiološkim mjerama. Ulaz je slobodan, a broj mjesta ograničen.

Sve dodatne informacije mogu se zatražiti e-mailom na: udruga.mook@muzikaukoracima.hr ili provjeriti putem mrežne stranice Udruge: muzikaukoracima.hr.