Edukacija o marketingu obiteljskog smještaja

U cilju što kvalitetnijeg pristupanja iznajmljivanju, ali i postizanja što bolje komunikacije s gostom, Turistička zajednica Grada Krka organizira edukaciju koja će se 26. travnja 2016. godine, između 15.30 i 18.00 sati, provesti u Velikoj gradskoj vijećnici.

Ovo besplatno predavanje koje će održati Anamarija Cicarelli, voditeljica Savjetovališta za obiteljski smještaj, a čija je tema marketing obiteljskog smještaja, namijenjeno je svim pružateljima usluga privatnog smještaja s područja Grada Krka. Polaznici ove edukacije tako će imati prilike naučiti tko su naši gosti, kako - vodeći se suvremenim trendovima - smještaj pripremiti za iznajmljivanje, na koji se način najbolje uvesti u poslovanje, kako ostvariti što svrsishodniju komunikaciju s gostom te koje su karakteristike poslovanja s lokalnim turističkim agencijama. Nakon što se obrade sve radionicom planirane teme s voditeljicom edukacije bit će moguće dogovoriti i individualne konzultacije.
Svi zainteresirani iznajmljivači mole se da svoju nazočnost na ovom predavanju prijave telefonom na 051 220 226, odnosno mailom na tz-krk@hi.t-com.hr ili prijava.krk@gmail.com, s time da je organizator za prvih dvadeset prijava pripremio i prigodan poklon - publicirani vodič za pružatelje usluga smještaja.
U nastavku, između 18.15 i 19.00 sati održat će se edukacija vezana uz korištenje sustava za prijavu i odjavu gostiju - E-visitor, a kako bi se iznajmljivačima dodatno olakšalo njegovo korištenje!