Edukacija: Uspješno poslovanje u sedam koraka i propisi u poslovanju

U cilju što kvalitetnijeg pristupanja iznajmljivanju, odnosno postizanja što boljih poslovnih rezultata, Turistička zajednica Grada Krka u petak i subotu, 13. i 14. ožujka 2020. godine, u Velikoj i Maloj gradskoj vijećnici, priređuje besplatnu edukaciju za pružatelje usluga privatnog smještaja, zajedno s prezentacijom programa vezanog uz unapređenje ponude.

Vođenje edukativnog, ujedno i centralnog dijela ove inicijative, što će se 13. ožujka, između 16.00 i 20.00 sati, odvijati u prostoru Velike gradske vijećnice, tako je povjereno predstavnicima Savjetovališta za obiteljski smještaj Interligo iz Splita, koji će realizirati izlaganje na temu Uspješno poslovanje u sedam koraka i propisi u poslovanju, namijenjeno svim pružateljima usluga privatnog smještaja s područja Grada Krka.

Polaznici ove edukacije tako će imati prilike saznati sve o Zakonu o ugostiteljskoj djelatnosti, Pravilniku o kategorizaciji, izdavanju računa, izdavanju računa u slučajevima suradnje s turističkim agencija, cjenicima, funkcioniranju e-Visitora, plaćanju PDV-a na proviziju, samostalnoj prodaji i plaćanju PDV-a na provizije, pomoćnim krevetima, turističkoj pristojbi, porezima, turističkoj članarini, inspekcijskom nadzoru, ulasku u sustav PDV-a, kao i o mnogim drugim temama, a nakon što se obradi sve planirano bit će otvorena i mogućnost diskutiranja.

U prezentacijskom dijelu, 13. ožujka, između 14.00 i 18.00 sati, te 14. ožujka, između 09.00 i 18.00 sati, u Malenoj gradskoj vijećnici, odvijat će se upoznavanje s programom vezanim uz unapređenje ponude što je povjereno tvrtki Sleep@dreams iz Zagreba koja razvija brend s proizvodima za spavanje izrađenim u Hrvatskoj prema najvišim svjetskim standardima kvalitete.

Svi zainteresirani iznajmljivači mole se da svoje sudjelovanje u ovom edukativnom, odnosno promotivno-prodajnom programu, prijave najkasnije do 12. ožujka, i to e-mailom na tic@tz-krk.hr.

Program:

petak, 13. ožujka 2020.

14.00 - 18.00, Mala gradska vijećnica

– promotivno-prodajna prezentacija odabranih modela kreveta i madraca iz programa Diamond, namijenjenih opremanju apartmana i drugih turističkih objekata

Sleep@dreams

16.00 – 20.00, Velika gradska vijećnica

– edukacija na temu Uspješno poslovanje u sedam koraka i propisi u poslovanju

– Interligo

subota, 14. ožujka 2020.