Ispred Osnovne škole Fran Krsto Frankopan - Područne škole Vrh izgrađena pristupna rampa

Na inicijativu Centara za odgoj i obrazovanje Rijeka, a uz financijsku podršku i zalaganje Grada Krka i Mjesnog odbora Vrh, ispred Osnovne škole Fran Krsto Frankopan - Područne škole Vrh izgrađena je pristupna rampa, čime se izašlo u susret potrebama učenika s teškoćama u razvoju.

Naime, izgradnjom rampe osigurana je pristupačnost školarcima s invaliditetom i smanjenom pokretljivošću iz Područne škole Vrh, gdje su, počevši od školske godine 2018./2019., ustrojeni posebni razredni odjeli Centra za odgoj i obrazovanje Rijeka. Izgradnjom rampe učenicima je omogućen lakši pristup školi, a prema tome i poboljšana kvaliteta života u njihovoj društvenoj zajednici. Građevinske radove ukupno vrijedne 14.250,00 kuna realizirao je Građevinski obrt Kamp Depo Adria iz Vrha.