Javni poziv: Grad Krk traži studenta/icu građevinskog smjera za obavljanje administrativnih poslova

Grad Krk traži studenta/icu građevinskog smjera za obavljanje administrativnih poslova u Odsjeku za prostorno planiranje i zaštitu okoliša.

Naručitelj (poslodavac): Grad Krk, Trg Josipa bana Jelačića 2; 51500 Krk.

Šifra ili OIB naručitelja: MB: 2543095; OIB: 12405095116.

Vrsta posla: administrativni poslovi.

Mjesto i adresa obavljanja posla: Odsjek za prostorno planiranje i zaštitu okoliša, Grad Krk, Trg Josipa bana Jelačića 2, 51500 Krk.

Početak obavljanja posla: prema dogovoru.

Potreban broj izvođača (studenata/ica): jedan/na.

Opis posla: pripremni i pomoćni administrativni poslovi na predmetima koji se vode u Odsjeku za prostorno planiranje i zaštitu okoliša.

Radno vrijeme: od 08.00 - 16.00 sati.

Način i kontakt za prijavu studenata: marinko.bajcic@grad-krk.hr, ines.galjanic@grad-krk.hr, tel. 051/401-118.

Uvjet je znanje rada na računalu (Outlook, Word, Excel, poželjno Autocad).

Prednost imaju magistri ili inženjeri građevinarstva koji su nedavno završili studij ili studenti završne godine studija s ambicijom za profesionalni razvoj i napredovanje.