Javni poziv za nabavu sadnog materijala

Mole se zainteresirani građani s područja Grada Krka da odgovore ovogodišnjem Javnom pozivu za nabavu sadnoga materijala. Naime, Grad će kupnju sadnica sufinancirati iznosom od 50% cijene pojedine sadnice, i to do maksimalnog iznosa od 1.000,00 kn po prijavljenoj osobi.

Poziv vrijedi za sadnice popisane u dopisu koji se može preuzeti iz priloga ove obavijesti.
Subvencije će se ostvarivati dostavom računa ostvarene kupnje uz priložene osobne podatke: ime i prezime, adresu prebivališta, OIB, presliku osobne iskaznice i broj te pravovaljani bankovni račun. Korisniku subvencije biti će, u suradnji s Centrom za brdsko planinsku poljoprivredu, na dostavljen račun, doznačena sredstva u opravdanom iznosu i postotku.
Grad će sufinancirati sadnice do isteka sredstava u ukupnom iznosu od 15.000,00 kn, od datuma objave Javnog poziva, pa zaključno do 30. travnja 2014. godine.

Traženi podaci mogu se dostaviti:

1. u pisarnicu Grada Krka u redovno radno vrijeme, Trg bana J. Jelačića 2, 51500 Krk,
  2. poštom na adresu Grada Krka, Trg bana J. Jelačića 2, 51500 Krk, s naznakom Sadnice 2014. ili
  3. elektronski na sljedeći e-mail igor.hrast@grad-krk.hr.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti telefonom na 051 401 132 ili e-mailom na igor.hrast@grad-krk.hr.