12. lipnja - Izbori za članove vijeća mjesnih odbora na području Grada Krka

Izbori za članove vijeća mjesnih odbora na području Grada Krka održat će se u nedjelju, 12. lipnja 2022. godine, a biračkim će se mjestima moći pristupiti između 07.00 - 19.00 sati.

Izbori se provode za dva mjesna odbora na području naselja Krk: Mjesni odbor Krk - istok i Mjesni odbor Krk - zapad, te za pet mjesnih odbora na području manjih, okolnih naselja: Mjesni odbor Kornić, Mjesni odbor Vrh, Mjesni odbor Poljica, Mjesni odbor Milohnići i Mjesni odbor Skrpčići-Pinezići.

Za Mjesni odbor Krk - istok biračko mjesto određeno je u Maloj vijećnici Grada Krka, za Mjesni odbor Krk - zapad u Velikoj vijećnici Grada Krka, za Mjesni odbor Kornić u Mjesnom domu Kornić, za Mjesni odbor Vrh u Mjesnom domu Vrh, za Mjesni odbor Poljica u staroj školi Poljica, za Mjesni odbor Milohnići u Domu Milohnići - staroj školi, a za Mjesni odbor Skrpčići-Pinezići u Mjesnom domu Pinezići.

Rješenja o određivanju biračkih mjesta
Kandidacijske i zbirne liste
Objava biračima koji imaju prebivalište na području Grada Krka