Poziv: Polugodišnji izvještaj o izvršenju Proračuna Grada Krka za 2018. godinu

Objavljeno: 30. srpnja 2018. godine

Rok savjetovanja: 30. srpnja - 06. kolovoza 2018. godine

Temeljem Kodeksa savjetovanja sa zainteresiranom javnošću u postupcima donošenja zakona, drugih propisa i akata (NN140/09), Grad Krk poziva sve zainteresirane građane da dostave svoja mišljenja, primjedbe i prijedloge na Polugodišnji izvještaj o izvršenju Proračuna Grada Krka za 2018. godinu, i to putem obrasca dostupnog u prilogu.

Ispunjeni obrazac šalje se koordinatorici za savjetovanje sa zainteresiranom javnošću Grada Krka Mladeni Matejčić, isključivo mailom na mladena.matejcic@grad-krk.hr. Po isteku roka objavit će se Izvješće o provedenom savjetovanju sa zainteresiranom javnošću o Polugodišnjem izvještaju o izvršenju Proračuna Grada Krka za 2018. godinu.

Važne napomene:

• popunjeni obrazac s prilogom dostaviti zaključno do datuma navedenog u Objavi otvorenog savjetovanja na mail: mladena.matejcic@grad-krk.hr,
  • po završetku savjetovanja, svi pristigli prijedlozi bit će javno dostupni na Internet stranici Grada Krka,
  • ako ne želite da Vaši osobni podaci (ime i prezime) budu javno objavljeni, molimo da to jasno istaknete prilikom slanja obrasca,
  • anonimni, uvredljivi i irelevantni komentari neće se objaviti.