Obavijest o radu Dežurne ambulante i Ordinacije medicine rada

Prema najavi Doma zdravlja Primorsko-goranske županije - Ispostave Krk, Dežurna ambulanta u gradu Krku, smještena u prostor Turističke ambulante, s radom započinje vikendima i praznicima, od 08.00 - 16.00 sati. Tada pacijenti mogu dobiti savjet i naručiti se telefonom na 091 251 80 34. Također, za hitno izdavanje lijekova u pripravnosti će biti i jedna od ljekarni, i to na poziv liječnika.

Dodajmo tome, kako i Ordinacija medicine rada dr. Fedor Dorčić započinje s radom, no zasad samo ponedjeljkom i srijedom, isključivo uz prethodnu telefonsku najavu. No, iznimno ovog tjedna radit će srijedu (15. travnja) i petak (17. travnja).

Aktualni raspored dežurstava ordinacija obiteljske medicine (od 06. - 17. travnja) i nova organizacija rada ordinacija dentalne medicine (30. ožujka - 05. lipnja) dostupni su: OVDJE.