Otvorenje prigodne izložbe Pozdrav proljeću Udruge Rukotvorine Krk

Udruga Rukotvorine Krk, u suradnji s Centrom za kulturu Grada Krka, poziva na otvorenje izložbe Pozdrav proljeću koje će se u krčkoj Galeriji Decumanus održati u petak, 15. travnja 2022. godine, s početkom u 19.00 sati.

Članice Rukotvorina Krk poznate su po tome što u svojim stvaralačkim akcijama inzistiraju na korištenju isključivo prirodnih, otoku svojstvenih materijala, što će ovog puta demonstrirati izložbom koja će svim zainteresiranim posjetiteljima prezentirati mnoge, uporabne, dekorativne i umjetničke predmete sačinjene od filcane ovčje vune, keramike i elegantnih grana vinove loze.

Ova prodajna izložba na raspolaganju će biti svakim radnim danom od 10.00 do 13.00 te od 17.00 do 19.00 sati ili uz prethodnu najavu organizatoru telefonom na: 051 220 041, odnosno mailom na: kultura@gradkrk.net. Također, izložba će se, u naznačeno vrijeme, moći razgledati na dan Uskrsa, 17. travnja, i Uskrsnog ponedjeljka, 18. travnja!