Ponovljeni Javni poziv poduzetnicima za dodjelu potpora male vrijednosti

Primorsko-goranska županija, 24. rujna 2018. godine, raspisala je ponovljeni Javni poziv poduzetnicima za dodjelu potpora male vrijednosti iz Programa provedbe mjera ruralnog razvoja Primorsko-goranske županije za razdoblje 2017. - 2020., s ciljem razvoja malog gospodarstva u ovoj godini.

Raspoloživa bespovratna sredstva iznose 465.000,00 kn, a namijenjena su mikro i malim subjektima malog gospodarstva sukladno važećem Zakonu o poticanju razvoja malog gospodarstva. Rok za podnošenje prijava je 15. listopad 2018. godine.

Predmet Javnog poziva su slijedeće mjere iz Programa provedbe mjera ruralnog razvoja Primorsko-goranske županije za razdoblje 2017. - 2020.:

• Mjera 1.2.1. Nabava opreme za proizvodne i uslužne djelatnosti za poduzetnike u sektoru malog gospodarstva;
  • Mjera 1.3.1. Povećanje dodane vrijednosti turističkih sadržaja te razvoj i unapređenje selektivnih oblika turizma na ruralnom području Primorsko-goranske županije;
  • Mjera 3.1.2. Priprema dokumentacije u svrhu prijave investicijskog ulaganja na natječaj Europske unije za sufinanciranje ulaganja.

Sva dodatna obrazloženja i informacije povezane s predmetom Javnog poziva mogu se dobiti telefonom na 051 351 260, odnosno mailom na gospodarstvo@pgz.hr.

Cjeloviti tekst Javnog poziva s pripadajućom natječajnom dokumentacijom može se preuzeti iz priloga ove obavijesti ili sa službenih Internet stranica Primorsko-goranske županije: ovdje.