Program u povodu blagdana sv. Nikole: Obavijest o izmjenama programa

Zbog nepovoljnih vremenskih prilika koje su najavljene za ponedjeljak, 05. prosinca, u sklopu programa kojim se obilježava blagdan sv. Nikole, otkazuje se dolazak sv. Nikole brodom uz nastup Gradske glazbe Krk, koji je na gradskoj rivi trebao biti priređen u 17.00, kao i predstava za djecu Avanture sv. Nikole, Kazališta Šareni svijet, koja je u polukupoli kod Velikog parka (ispod koprivića) na rasporedu bila u 17.30 sati.

Druženja sa sv. Nikolom predviđena za utorak, 06. prosinca, u sklopu prijepodnevnih školskih i vrtićkih priredbi, ostaju prema utvrđenom planu, kao i podjela poklon-paketa mališanima od jedne do sedam godina koja će se između 15.00 i 18.00 sati odvijati u polukupoli kod Velikog parka (ispod koprivića), uz napomenu kako se pokloni preuzimaju uz obavezno predočenje pozivnice koja je poslana na adresu na kojoj je dijete prijavljeno.

Cjelovit program proslave blagdana sv. Nikole preuzmite: OVDJE.