Promotivni video Echoes of Adventure u New Yorku nagrađen srebrom statuom prestižne nagrade Telly

Promotivni video Turističke zajednice otoka Krka Echoes of Adventure nedavno je u New Yorku nagrađen srebrom statuom prestižne nagrade Telly, i to u kategoriji Travel & Tourism - Promotional Video (Putovanja i turizam - promotivni video). Ovo priznanje uslijedilo je nakon već osvojene nagrade Golden Star dodijeljene u sklopu Međunarodnog festivala filma i multimedije Golden City Gate priređenog kao dio sadržaja najvećeg svjetskog turističkog sajma ITB Berlin, Njemačka.

Nagrade Telly, utemeljene 1979. godine, slave izvrsnost u video i televizijskoj produkciji. Ove godine konkurencija je bila iznimna s rekordnih 13.000 prijava iz čak 56 zemalja svijeta, uključujući i uratke globalno znanih brendova, mreža i nezavisnih studija kao što su ESPN, Calvin Klein, NASA ili Zaklada Michaela J. Foxa. Dodajmo tome kako ocjenjivački kolektiv ove nagrade tvori više od 200 stručnjaka iz vodećih televizijskih mreža, produkcijskih kuća i streaming platformi poput Shutterstock-a, Marvel-a ili BBC-a, što dodatno naglašava izvrsnost i globalnu privlačnost samog priznanja.

Echoes of Adventure kreiran je u produkciji nagrađivane tvrtke Level 52 iz Labina, a djelomično je financiran iz fonda Hrvatske turističke zajednice. Video je, u sklopu projekta Krk Outdoor, snimljen u svibnju prošle godine s namjerom da ukaže na prirodne specifičnosti i bioraznolikost otoka te njegovu razgranatu mrežu biciklističkih staza koje predstavljaju jedan od najvitalnijih segmenata otočne outdoor ponude.

S kulisom koju čine slikoviti prirodni ambijenti, ovaj je video više od same promocije, jer donosi otvoren poziv turistima željnim rekreacije i avanture da se upuste u otkrivanje prirodnih ljepota i bogate outdoor ponude, pomno organizirane u skladu s Brend i komunikacijskom strategijom na kojoj se radilo posljednjih godina.

Stoga, uživajte u otoku Krku kroz kadrove koji otkrivaju zadivljujuće vizure te pravo bogatstvo prirodne i povijesne baštine. Prepustite se istraživanju mreže biciklističkih staza, koje vijugaju kroz borove šume ili vode do kristalno bistrog mora, otkrivajući pritom svu privlačnost otočnog priobalja. Otkrijte zašto su krčke biciklističke staze postale glavna tema outdoor entuzijasta - rekreativaca te brdskih i profesionalnih biciklista. Echoes of Adventure obećava učvrstiti reputaciju našeg otoka kao sigurnog odredišta za boravak na otvorenom, ulazeći u samu srž tog iznimno potentnog segmenta otočne turističke ponude.