Radionica o gradskoj optičkoj mreži (za poslovne subjekte)

Pozivaju se svi poslovni subjekti s područja Grada Krka na radionicu o gradskoj optičkoj mreži koja će se održati u Velikoj vijećnici Grada Krka 19. ožujka 2013. godine u 17.00 sati

Grad Krk je 2009. godine započeo projekt gradske optičke mreže smatrajući kako je optička mreža osnova informatičkog društva i dio komunalne infrastrukture Grada Krka. Grad će izgraditi tzv. pasivni dio infrastrukture i time stvoriti preduvjete za uvođenje izuzetno brzog pristupa Internetu i realizaciju novih usluga. Radionicu će voditi stručnjak za pokretne i nepokretne mreže s dvadesetogodišnjim iskustvom u području telekomunikacija, dipl. ing. dr. Igor Brusić.
Želja Grada je ovom prilikom upoznati poslovne subjekte sa svime što je do sada napravljeno, s trenutnim stanjem i o sljedećim koracima. Osim toga, želja je da se poslovni subjekti uključe u ovaj projekt i da ga, u obostranom interesu, podrže.