Radionica za korisnike potpora iz Mjere 10 Programa ruralnog razvoja

U Malenoj gradskoj vijećnici, 30. listopada 2019. godine, od 09.00 do 15.00 sati, održat će se besplatna edukativna radionica namijenjena obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima koja su korisnici potpora iz Mjere 10 Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske 2014. - 2020. Edukaciju organizira Savjetodavna služba Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske, Podružnica u Primorsko-goranskoj županiji.

Vođenje radionice na temu Poljoprivredno okolišna načela u praksi 4 povjereno je stručnjacima: Marijani Lemić i Vladimiru Škariću. Prijave za sudjelovanje vrše se putem online prijavnice dostupne na stranicama Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske ili Savjetodavne službe. Broj sudionika ograničen je na 18. Sve ostale informacije mogu se dobiti mailom na: Marijana.Lemic@mps.hr ili Vladimir.Skaric@mps.hr.