Stand-up komedija Brak, dijete i povremeni seks (16+) Marka Dejanovića

Nakon dvogodišnje pauze uzrokovane posljedicama pandemije, Udruga Kreativni Krk iznova priređuje stand-up večer, što znači da će u gradu Krku, u nedjelju, 08. svibnja 2022. godine, svoje gostovanje iznova zabilježiti Marko Dejanović, jedan od komičara popularnog stand-up kolektiva BIS comedy, i to predstavom Brak, dijete i povremeni seks (16+).

Ova večer stand-up komedije održat će se u Velikoj gradskoj vijećnici (Kinu Krk), s početkom u 20.30 sati, s time da se karte, čija cijena iznosi 50,00 kn, mogu rezervirati slanjem zahtjeva u Inbox Facebook profila Kreativnog Krka ili putem e-maila: kreativnikrk@gmail.com. Uz to, karte će se moći kupiti i na ulazu u Vijećnicu, neposredno pred početak predstave (od 19.30 sati), ako dotad još uvijek budu raspoložive.

Marko Dejanović kojeg je krčka publika već prethodno imala prilike susresti, ovog će se puta predstaviti stand-up komedijom Brak, dijete i povremeni seks, u kojoj kroz šalu progovara o svojim bračnim iskustvima, ulozi oca, kao i ostalim zapažanjima o sebi i svijetu oko sebe te uzrocima zbog koji se ta zapažanja mijenjaju kada se filtriraju kroz prizmu prijelomnih životnih situacija.

Marko Dejanović, diplomirani je novinar i autor dviju knjiga kratkih priča i jednog romana. Rođen je u Banja Luci, a šest je godina, kao izbjeglica, živio u Frankfurtu. U stand-up komediji sklon je pripovjedačkom i ispovijednom humoru, a voli i šokirati. Humor smatra oružjem protiv straha, a tabu teme ne priznaje.