Trima krčkim borcima uručena priznanja za najbolje karatiste Primorsko-goranske županije

Svečanom ceremonijom održanom u sklopu 2. kola Županijske karate lige u Rijeci, uručena su priznanja najboljim karatistima Primorsko-goranske županije među kojima je bilo i troje mladih boraca iz Karate kluba Krk Croatia.

Aktualni prvaci Hrvatske: Lana Crnčić, David Rimbaldo i Nadia Ibrahimović svojim su se uspjesima i rezultatima u prošloj godini izborili za titulu najboljih u Županiji, dokazavši, pritom, kako se ustrajnost, zalaganje i predan rad itekako isplate.

Lana Crnčić tako već drugu godinu za redom ponosno nosi naslov najbolje karatistice u kategoriji djevojčica rođenih 2015., dok se David Rimbaldo pozicionirao kao najbolji u kategoriji dječaka rođenih 2014. godine, a Nadia Ibrahimović u kategoriji kadetkinja.

Uz netom spomenuta priznanja dodijeljena najboljim borcima, krčki karatisti i tijekom ovog su kola prikupljali bodove s namjerom da ponesu naslov županijskih prvaka. Prva mjesta, sukladno trenutnom poretku, drže: Lana Crnčić, Lorenzo Aaron Zaldana, Lucija Bagara, Adrian Badurina, Haris Ibrahimović, Karmen Šajatović i Emin Huskić, druga: Leon Burnić, Romano Barbalić, Matej Mrakovčić, Doria Maraž, Marija Babić i Eldin Huskić, a treća: Angela Begović, Luka Šimanić, David Bažinski, Vanessa Kukrika, Neva Morožin, Luca Mrakovčić Wernoth, Katarina Mrakovčić i Ena Džebo.

Dodajmo tome kako se na ovom natjecanju predstavilo i dvoje krčkih parakaratista: Marina Maračić i Boris Orlić, i to samouvjerenom demonstracijom Sanchin kate. Nakon odrađene demonstracije, sudački zbor podizanjem crvene zastavice potvrdio je ispravnost njihovih izvedbi, proglasivši ih, naposljetku, pobjednicima.