Vodič za građane: Preuzmite prijedlog Proračuna u malom za narednu, 2021., godinu

Ovih je dana objavljen Proračun u malom, inače vodič za građane koji na dvadesetak stranica donosi sažetak prijedloga Proračuna Grada Krka za 2021. godinu, kako bi se dobila što cjelovitija informacija gdje se i na koji način namjeravaju trošiti proračunska sredstva.

Ovu kratku, ali vrlo sadržajnu i preglednu publikaciju zasad je u digitalnom formatu moguće preuzeti iz priloga ove obavijesti ili iz rubrike Proračun Grada Krka. Sadržaj vodiča, kojeg je pripremila Dinka Pejnović, voditeljica Odsjeka za proračun i financije, uz mnoštvo grafičkih priloga, pored ostalog, pojašnjava što je Proračun, od čega se sastoji i tko ga donosi, odnosno odakle dolazi proračunski novac (prihodi) i na što se sve on troši (rashodi).