Definiran raspored korištenja osnovnoškolske sportske dvorane

Po isteku roka Javnog poziva za prikupljanje zahtjeva u svrhu ustupanja na korištenje prostora sportske dvorane Osnovne škole Fran Krsto Frankopan u gradu Krku za razdoblje od 15. rujna 2020. do 15. lipnja 2021. godine, održana je sjednica za ovu priliku formiranog Odbora na kojoj su pregledani svi pristigli zahtjevi.

Potom je definiran tjedni raspored korištenja dvorane pri čemu se, koliko je god to bilo moguće, nastojalo poštivati zatražene termine. Dvoranu će tako u navedenom vremenskom periodu, pored grupa građana koje će trenirati odbojku i košarku, dijeliti sljedeća sportska udruženja: Mažoretinje otoka Krka, Altletski klub Krk, Streličarski klub Maura kal, Društvo sportske rekreacije Centar aktivnosti Krk, Javna vatrogasna postrojba Grada Krka, Stolnoteniski klub Malinska-Dubašnica, Planinarsko društvo Obzova i Košarkaški klub Krk.