Otvorena savjetovanja sa zainteresiranom javnošću

e-Savjetovanje: Nacrt Odluke o uvjetima i mjerilima za kupnju stanova po Programu društveno poticane stanogradnje

Objavljeno: 26. srpnja 2024. godine.

Rok savjetovanja: od 26. srpnja - 15. rujna 2024. godine.

Svoje prijedloge, mišljenja i primjedbe na konkretne nacrte dokumenata za koje je savjetovanje u tijeku, možete uputiti putem obrasca dostupnog u prilogu ove obavijesti. Ispunjeni obrasci šalju se koordinatorici za savjetovanje sa zainteresiranom javnošću Grada Krka Mladeni Matejčić, isključivo e-poštom na: mladena.matejcic@grad-krk.hr.

e-Savjetovanje: Nacrt Odluke o uključivanju Grada Krka u Program izgradnje stanova po Programu društveno poticane stanogradnje (POS-a)

Objavljeno: 26. srpnja 2024. godine.

Rok savjetovanja: od 26. srpnja - 15. rujna 2024. godine.