Otvorena savjetovanja sa zainteresiranom javnošću

e-Savjetovanje: Nacrt I. izmjene i dopune Programa održavanja komunalne infrastrukture u 2024. godini

Objavljeno: 17. svibnja 2024. godine.

Rok savjetovanja: od 17. svibnja - 16. lipnja 2024. godine.

Svoje prijedloge, mišljenja i primjedbe na konkretne nacrte dokumenata za koje je savjetovanje u tijeku, možete uputiti putem obrasca dostupnog u prilogu ove obavijesti. Ispunjeni obrasci šalju se koordinatorici za savjetovanje sa zainteresiranom javnošću Grada Krka Mladeni Matejčić, isključivo e-poštom na: mladena.matejcic@grad-krk.hr.

e-Savjetovanje: Nacrt I. izmjena i dopuna programa u društvenim djelatnostima Grada Krka u 2024. godini

Objavljeno: 17. svibnja 2024. godine.

Rok savjetovanja: od 17. svibnja - 16. lipnja 2024. godine.

e-Savjetovanje: Nacrt I. izmjene i dopune Proračuna Grada Krka za 2024. i projekcija za 2025. i 2026. godinu

Objavljeno: 16. svibnja 2024. godine.

Rok savjetovanja: od 16. svibnja - 16. lipnja 2024. godine.