Poziv za izradu logotipa Savjeta mladih Grada Krka

S ciljem povećanja interesa mladih za sudjelovanje u savjetima mladih, Savjet mladih Grada Krka poziva sve mlade kreativce da daju svoj prijedlog logotipa koji će se koristiti za potrebe promoviranja savjeta mladih na dokumentima, internetskim stranicama te ostalim tiskanim i elektronskim materijalima.

Tko se može prijaviti?

Na poziv se mogu prijaviti sve mlade osobe u dobi od 15 - 30 godina. Jedan prijavitelj može prijaviti najviše dva prijedloga logotipa, koji uključuju naziv Savjet mladih Grada Krka (naziv također može biti u najviše dvije varijante ako se prijavljuju dva logotipa).

Kako sudjelovati?

1. Izraditi prijedlog logotipa u .pdf i vektorskom formatu.

2. Dizajn logotipa mora biti vlastiti originalni rad.

3. Logotip ne smije sadržavati nepristojan, diskriminirajući, uznemirujući, nasilni, provokativni ili na bilo koji drugi način neprihvatljiv ili neprikladan sadržaj.

4. Radovi koji se prijavljuju ne smiju biti prethodno objavljivani ili korišteni u tiskanom ili elektroničkom obliku za druge namjene.

5. Poželjno je da logotip sadrži motiv s grba Grada Krka, poput ćuka, ili neku od znamenitosti Grada Krka, te da je inspiriran bojama grba, zastave ili svečane zastave Grada Krka.

Dodatne napomene:

Logo može biti samo ideja koja će poslužiti kao podloga za daljnji rad. Savjet mladih Grada Krka zadržava pravo manjih izmjena logotipa, u suglasnosti s autorom/icom.

Nakon završetka natječaja, odabrani logotip ostaje isključivo vlasništvo Savjeta mladih Grada Krka.

Rok za prijavu:

Poziv je otvoren 30 dana od dana objave na internetskoj stranici Grada Krka (objavljeno: 15. srpnja 2024. godine). Prijave pristigle nakon isteka tog roka neće se razmatrati. U slučaju nedovoljnog broja pristiglih radova, organizator zadržava pravo produžiti rok za prijave, kao i odustati od natječaja.

Način dostave prijedloga:

Prijedlog logotipa potrebno je dostaviti u digitalnom obliku, zajedno s popunjenim obrascem za prijavu. Prijave se dostavljaju na adresu: savjetmladih@grad-krk.hr.

Način odabira najkvalitetnijeg rada:

Sve radove koji ispunjavaju uvjete iz ovog Poziva razmatrat će Povjerenstvo za odabir imenovano od strane Grada Krka i Savjeta mladih Grada Krka. Povjerenstvo će se pri odabiru najboljeg rada voditi kriterijima kvalitete predloženih radova, kao što su jasnost i razumljivost poruke, usklađenost s temom poziva, ukupni dojam i sl.

Nagrada:

Najkvalitetniji rad bit će nagrađen prigodnom nagradom u iznosu od 150,00 eura.

*Nagrada može biti u obliku poklon bona ili nekog drugog prigodnog poklona koji odgovara navedenom iznosu.

Dodatne informacije:

Detaljnije informacije možete zatražiti putem adrese: savjetmladih@grad-krk.hr.

Pridružite se i pokažite svoju kreativnost! Savjet mladih Grada Krka raduje se vašim prijedlozima i suradnji s mladim kreativcima!

Fotografija: www.freepik.com.

Poziv za izradu logotipa Savjeta mladih Grada Krka [.pdf]