Katarina Bogdanić nastavlja seriju šahovskih pobjeda

Nakon što je dvanaestogodišnja članica Šahovskog kluba Krk Katarina Bogdanić na nedavno održanom županijskom prvenstvu uvjerljivo pobijedila u kategoriji juniorki do 17 godina, očitavši pravu lekciju svojim starijim kolegicama, nastup zabilježen prošlog vikenda, polučio je jednako dobrim rezultatom.Naime, na županijskom prvenstvu za kadete i kadetkinje do 15 godina, koje se 18. i 19. travnja igralo u riječkom Šahovskom domu, iznova je zauzela vodeću poziciju, a ukoliko znamo da su njezina dobna skupina šahistkinje do 13 godina, ovaj rezultat biva još značajnijim, a tome u prilog ide i činjenica kako su na natjecanju nastupile i četiri na državnoj razini zapažene kadetkinje, što svakako s pravom rađa optimizam pred nastup na državnom kadetskom prvenstvu koje se sredinom lipnja ove godine priređuje u Splitu.