Mići Boduli objavili spot za pjesmu Ča je more i balun

Najdugovječniji i najaktivniji krčki Dječji pjevački zbor Mići Boduli, koji danas djeluje pod vodstvom Ivone Bobinac, ovih je dana objavio spot za pjesmu Ča je more i balun. Riječ je o zanimljivoj (re)interpretaciji tradicionalnog otočnog napjeva Ča je more, čiju obradu tj. aranžman potpisuje splitski skladatelj Toni Eterović.

U pratnji svih članica zbora, solističke dionice pjesme povjerene su Ani Rušin i Piji Matković, dok je video spot, s kadrovima zabilježenim na prepoznatljivim lokacijama grada Krk, djelo krčkog fotografa Vladimira Kalinića.

Mići Boduli ovom prigodom poručuju kako trenutno završavaju rad na novome nosaču zvuka pod nazivom Morski život, a čija se objava i promocija planiraju već ovog proljeća.

Podsjetimo, Mići Boduli osnovani su sada već daleke 1992. godine, a njihova posebnost leži u njegovanju narodne i umjetničke glazbe najčešće pisane u istarskoj ljestvici i čakavskom riječi. Dosad su svojom ustrajnošću i kvalitetom osvojili brojne nagrade i priznanja.

Pratite ih na njihovom Facebook profilu!