Kornić: Predstava za djecu Palačinka mog života, Gradsko kazalište lutaka Rijeka

Predstava za djecu Palačinka mog života (4+) u izvedbi Gradskog kazališta lutaka Rijeka, održat će se u utorak, 16. srpnja 2024. godine, s početkom u 19.00 sati, u Etno kući u Korniću. Program donosi Mjesni odbor Kornić, uz potporu Grada Krka i Turističke zajednice Grada Krka. Ulaz je slobodan!

Priča je to o kuharu koji cijeloga života mašta o tome da napravi palačinku svoga života i pobijedi na natjecanju. U njegovoj kuhinji sve živi i svaki predmet ima dušu… Mislili ste da špinat, jaje i brašno ne govore? Prevarili ste se!

Ova dinamična predstava autorski je projekt Davida Petrovića, lutkara Gradskog kazališta lutaka Rijeka, koji se ovom prigodom umjesto lutkama koristi prehrambenim namirnicama.