Uhvati pokret, godišnja izložba Dječjeg vrtića Katarina Frankopan

Otvorenje godišnje izložbe Dječjeg vrtića Katarina Frankopan, pod nazivom Uhvati pokret, uz prigodni program krčkih mališana, održat će se u ponedjeljak, 09. ožujka 2020. godine, u Galeriji Decumanus, s početkom u 10.00 sati.

Ovogodišnji postav nastao je kao rezultat mnogobrojnih aktivnosti vrtićara iz matične i svih područnih jedinica Dječjeg vrtića Katarina Frankopan motiviranih geslom - uhvati pokret, a u čijem je fokusu ne samo istraživanje već i pokušaj da se uhvati i na različite načine (tj. različitim medijima i tehnikama) zabilježi i materijalizira sve ono što spada u kategoriju pokreta!

Izložba Uhvati pokret, kojom će biti obuhvaćeni radovi koji predstavljaju plod kreativnosti djece, roditelja i odgojiteljica, svim zainteresiranim posjetiteljima bit će na raspolaganju sve do 26. ožujka, s time da će se postav moći razgledati svakim radnim danom od 10.00 do 12.00 te od 18.00 do 20.00 sati ili uz prethodnu najavu organizatoru Centru za kulturu Grada Krka, telefonom na 051 220 041 iliti mailom na kultura@gradkrk.net.

Prilozi: