Četiri aktualna natječaja/poziva Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost

Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost nedavno je objavio četiri javna natječaja/poziva s ciljem povećanja energetske učinkovitosti višestambenih zgrada. Njihovi integralni tekstovi zajedno s pripadajućim dokumentima, osim u prilogu ove obavijesti, dostupni su na Internet stranicama Fonda.

1. Javni natječaj za sufinanciranje energetske obnove višestambenih zgrada:

Prilog 1: Tekst natječaja
Prilog 2: Tehnički uvjeti
Prilog 3: Prijavni obrazac

2. Javni poziv za neposredno sufinanciranje nabave i ugradnje uređaja za mjerenje potrošnje toplinske energije u postojećim višestambenim zgradama:

Prilog 2: Prijavni obrazac

3. Javni poziv za neposredno sufinanciranje energetskih pregleda i energetske certifikacije postojećih višestambenih zgrada:

Prilog 2: Prijavni obrazac

4. Javni poziv za neposredno sufinanciranje izrade projektne dokumentacije za projekte povećanja energetske učinkovitosti u višestambenim zgradama:

Prilog 2: Tehnički uvjeti